Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
22
USK Pardubice TO SK Žamberk A
1:8
2:16
39:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Marek Petr
1
Jedlička Dominik
12
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Ruprecht Daniel
1
Malý Lukáš
3
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Ruprechtová Michaela
3
Dufková Nela (H)
4
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Zálabská Eva (H)
4
Pečenková Adéla (H)
6
2:6
 
 
2
12
0
2
0
1
5.
Heřman Sebastian
1
Matějíček Petr
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Kudýn Ondřej
1
Maňour Kryštof
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Zálabská Eva (H)
Ruprechtová Michaela
4
3
Dufková Nela (H)
Pečenková Adéla (H)
4
6
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Marek Petr
Ruprecht Daniel
1
1
Jedlička Dominik
Malý Lukáš
12
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Heřman Sebastian
Langr Petr
1
1
Opletal Petr
Maňour Kryštof
6
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
               
39
103
2
16
1
8

Soupiska USK Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Marek Petr
25.09.1978
1029
1
2
Ruprecht Daniel
12.07.1996
1029
1
3
Herrmann Vojtěch (H)
09.04.1989
1029
1
4
Heřman Sebastian
15.10.1991
1029
1
5
Langr Petr
15.03.1995
1029
1
6
Komers David
18.09.1972
1029
1
7
Tilšer Jan
16.04.1996
1029
1
8
Kudýn Ondřej
08.03.1983
1029
1
21
Ruprechtová Michaela
06.11.1990
641
3
22
Zálabská Eva (H)
22.04.1961
616
4
23
Kmošková Natálie (H)
30.10.1998
927
1
24
Švadlenková Tereza (H)
25.06.1999
927
1
25
Housková Radka
21.09.1984
927
1

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jedlička Dominik
30.09.1998
174
12
2
Malý Lukáš
11.09.2003
947
3
3
Matějíček Petr
20.07.2005
657
4
4
Opletal Petr
07.11.1996
400
6
5
Středa Štěpán
22.09.2005
512
4
6
Maňour Kryštof
07.02.2002
1029
1
7
Malý Jaromír
16.11.1967
1029
1
8
Adámek Adam
02.08.1999
1029
1
9
Neugebauer David
27.05.2001
1029
1
10
Neugebauer Radek
02.07.1971
1029
1
11
Jandík Tomáš
29.08.2007
1029
1
12
Adámek Viktor
03.06.2006
1029
1
21
Dufková Nela (H)
20.11.2004
570
4
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
322
6
23
Sládková Anežka
21.10.2005
443
4
24
Venclová Magdaléna
21.04.2008
658
3
25
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
927
1
26
Škorpíková Veronika
01.08.2006
927
1
27
Adamcová Veronika
27.06.2012
927
1
28
Dostálová Aneta
15.02.2010
927
1