Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
2
TK SB Světlá n.Sáz. TK Dolní Dobrouč
7:2
15:5
95:56
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Popek Zdeněk
3
Paulson David
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Novotný Roman
1
Hlaváč Jan
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Vašáková Marcela
6
Sokolová Marie (H)
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Findeisová Markéta (H)
1
Čevorová Nela (H)
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Doucha Karel
1
Studnička Karel
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Mikeš Marek
1
Smékal Arthur
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
7.
Vašáková Marcela
Strašíková Monika
6
1
Sokolová Marie (H)
Čevorová Nela (H)
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Popek Zdeněk
Mikeš Marek
3
1
Pospíšil Karel
Rojek Pavel
1
1
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
9.
Průša Ivo
Slavík Rostislav
3
1
Paulson David
Studnička Karel
1
1
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
               
95
56
15
5
7
2

Soupiska TK SB Světlá n.Sáz.

jméno
nar.
BH
1
Popek Zdeněk
16.10.1990
767
3
2
Průša Ivo
28.08.1963
822
3
3
Novotný Roman
27.09.1976
1029
1
4
Doucha Karel
24.03.1990
1029
1
5
Ruml Jan
02.03.1982
1029
1
6
Boháč František
22.03.1973
1029
1
7
Slavík Rostislav
01.10.1974
1029
1
8
Cakl Tomáš
25.04.1981
1029
1
9
Štěrba Zdeněk
15.01.1984
1029
1
10
Mikeš Marek
07.07.2010
1029
1
21
Vašáková Marcela
13.08.1974
391
6
22
Strašíková Monika
15.12.1985
927
1
23
Findeisová Markéta (H)
22.05.1974
927
1

Soupiska TK Dolní Dobrouč

jméno
nar.
BH
1
Junek Jan
13.02.1990
1029
1
2
Paulson David
19.02.1996
1029
1
3
Hlaváč Jan
20.05.1994
1029
1
4
Studnička Karel
19.05.1997
1029
1
5
Pospíšil Karel
22.05.1971
1029
1
6
Smékal Arthur
30.01.1996
1029
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
1029
1
8
Bečička Robin
21.10.1994
1029
1
9
Novák Kryštof
25.04.2004
1029
1
10
Krejčí Štěpán
12.05.2009
1029
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
773
3
22
Sokolová Marie (H)
14.05.2003
927
1
23
Sokolová Klára (H)
09.04.1998
927
1
24
Krejčí Eliška
20.11.2005
927
1
25
Čevorová Nela (H)
15.05.2009
927
1
26
Kubíčková Laura
08.08.2009
927
1
27
Kubíčková Tereza
08.12.2008
927
1