Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
18
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK SB Světlá n.Sáz.
7:2
15:6
97:53
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner Lukáš
4
Průša Ivo
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Svoboda Adam
3
Novotný Roman
1
6:1
5:7
0:1
11
9
1
2
0
1
3.
Jansíková Adéla
4
Vašáková Marcela
6
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
4.
Šlesárová Natálie (H)
3
Findeisová Markéta (H)
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Šrámek Erik
1
Ruml Jan
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
6.
Flídr Rodan (H)
1
Slavík Rostislav
1
6:0
4:6
1:0
11
6
2
1
1
0
7.
Jansíková Adéla
Šlesárová Natálie (H)
4
3
Vašáková Marcela
Strašíková Monika
6
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
8.
Brückner Lukáš
Svoboda Adam
4
3
Průša Ivo
Ruml Jan
3
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Šrámek Erik
Flídr Rodan (H)
1
1
Novotný Roman
Slavík Rostislav
1
1
1:6
6:2
1:0
8
8
2
1
1
0
               
97
53
15
6
7
2

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Brückner Lukáš
25.02.2001
516
4
2
Svoboda Adam
26.03.2007
822
3
3
Šrámek Erik
02.04.2007
1029
1
4
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
1029
1
5
Trtík Josef
27.05.2009
1029
1
6
Brückner Filip
15.04.1972
1029
1
7
Kučera Jindřich
28.10.1993
1029
1
8
Suchánek Pavel
11.12.2008
1029
1
21
Jansíková Adéla
21.10.2003
556
4
22
Šlesárová Natálie (H)
05.10.2005
658
3
23
Hladíková Emma
19.03.2010
927
1
24
Soukalová Bára
12.02.2006
927
1
25
Šrámková Sofie
29.03.2010
927
1

Soupiska TK SB Světlá n.Sáz.

jméno
nar.
BH
1
Popek Zdeněk
16.10.1990
767
3
2
Průša Ivo
28.08.1963
822
3
3
Novotný Roman
27.09.1976
1029
1
4
Doucha Karel
24.03.1990
1029
1
5
Ruml Jan
02.03.1982
1029
1
6
Boháč František
22.03.1973
1029
1
7
Slavík Rostislav
01.10.1974
1029
1
8
Cakl Tomáš
25.04.1981
1029
1
9
Štěrba Zdeněk
15.01.1984
1029
1
10
Mikeš Marek
07.07.2010
1029
1
21
Vašáková Marcela
13.08.1974
391
6
22
Strašíková Monika
15.12.1985
927
1
23
Findeisová Markéta (H)
22.05.1974
927
1