Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
16
TK SB Světlá n.Sáz. LTC Pardubice C
1:8
2:17
50:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Průša Ivo
3
Berka Vojtěch
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Novotný Roman
1
Vala Filip
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Ruml Jan
1
Šmejc Dominik
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Mikeš Marek
1
Zalabák Ondřej
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Vašáková Marcela
6
Vlkovská Veronika
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Findeisová Markéta (H)
1
Vlkovská Tereza
6
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
7.
Vašáková Marcela
Strašíková Monika
6
1
Vlkovská Veronika
Vlkovská Tereza
6
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Průša Ivo
Ruml Jan
3
1
Berka Vojtěch
Šmejc Dominik
4
1
3:6
6:4
1:0
10
10
2
1
1
0
9.
Novotný Roman
Slavík Rostislav
1
1
Vala Filip
Zalabák Ondřej
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
50
107
2
17
1
8

Soupiska TK SB Světlá n.Sáz.

jméno
nar.
BH
1
Popek Zdeněk
16.10.1990
767
3
2
Průša Ivo
28.08.1963
822
3
3
Novotný Roman
27.09.1976
1029
1
4
Doucha Karel
24.03.1990
1029
1
5
Ruml Jan
02.03.1982
1029
1
6
Boháč František
22.03.1973
1029
1
7
Slavík Rostislav
01.10.1974
1029
1
8
Cakl Tomáš
25.04.1981
1029
1
9
Štěrba Zdeněk
15.01.1984
1029
1
10
Mikeš Marek
07.07.2010
1029
1
21
Vašáková Marcela
13.08.1974
391
6
22
Strašíková Monika
15.12.1985
927
1
23
Findeisová Markéta (H)
22.05.1974
927
1

Soupiska LTC Pardubice C

jméno
nar.
BH
1
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
2
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
3
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
4
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
5
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
6
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
7
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
8
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
9
Novotný Matěj
18.10.2008
1029
1
10
Starý Jan
05.01.2007
1029
1
11
Nekut Václav
19.08.2003
1029
1
12
Vondráček David
18.11.2008
1029
1
21
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
22
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
23
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
24
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
25
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
26
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1
27
Doležalová Nicol
29.03.2004
927
1
28
Kubátová Lucie
03.01.2008
927
1