Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
15
USK Pardubice Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
3:6
9:13
77:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Marek Petr
1
Brückner Lukáš
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Ruprecht Daniel
1
Svoboda Adam
3
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Ruprechtová Michaela
3
Jansíková Adéla
4
4:6
6:0
1:0
11
6
2
1
1
0
4.
Housková Radka
1
Šlesárová Natálie (H)
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Heřman Sebastian
1
Šrámek Erik
1
7:5
5:7
0:1
12
13
1
2
0
1
6.
Komers David
1
Flídr Rodan (H)
1
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
7.
Ruprechtová Michaela
Housková Radka
3
1
Jansíková Adéla
Šlesárová Natálie (H)
4
3
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Ruprecht Daniel
Komers David
1
1
Brückner Lukáš
Svoboda Adam
4
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Marek Petr
Heřman Sebastian
1
1
Šrámek Erik
Flídr Rodan (H)
1
1
5:7
6:3
0:1
11
11
1
2
0
1
               
77
87
9
13
3
6

Soupiska USK Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Marek Petr
25.09.1978
1029
1
2
Ruprecht Daniel
12.07.1996
1029
1
3
Herrmann Vojtěch (H)
09.04.1989
1029
1
4
Heřman Sebastian
15.10.1991
1029
1
5
Langr Petr
15.03.1995
1029
1
6
Komers David
18.09.1972
1029
1
7
Tilšer Jan
16.04.1996
1029
1
8
Kudýn Ondřej
08.03.1983
1029
1
21
Ruprechtová Michaela
06.11.1990
641
3
22
Zálabská Eva (H)
22.04.1961
616
4
23
Kmošková Natálie (H)
30.10.1998
927
1
24
Švadlenková Tereza (H)
25.06.1999
927
1
25
Housková Radka
21.09.1984
927
1

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Brückner Lukáš
25.02.2001
516
4
2
Svoboda Adam
26.03.2007
822
3
3
Šrámek Erik
02.04.2007
1029
1
4
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
1029
1
5
Trtík Josef
27.05.2009
1029
1
6
Brückner Filip
15.04.1972
1029
1
7
Kučera Jindřich
28.10.1993
1029
1
8
Suchánek Pavel
11.12.2008
1029
1
21
Jansíková Adéla
21.10.2003
556
4
22
Šlesárová Natálie (H)
05.10.2005
658
3
23
Hladíková Emma
19.03.2010
927
1
24
Soukalová Bára
12.02.2006
927
1
25
Šrámková Sofie
29.03.2010
927
1