Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
14
TK Dolní Dobrouč TO TJ Svitavy B
3:6
7:13
66:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Paulson David
1
Vrtěna Jakub
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Hlaváč Jan
1
Chlup Marek
1
2:6
6:2
0:1
8
9
1
2
0
1
3.
Junková Iveta
3
Plocová Nicole Alexandra (H)
3
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
4.
Čevorová Nela (H)
1
Vodehnalová Štěpána
1
2:6
7:5
1:0
10
11
2
1
1
0
5.
Studnička Karel
1
Drápela Daniel
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Pospíšil Karel
1
Rakouš Michal (H)
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Junková Iveta
Čevorová Nela (H)
3
1
Plocová Nicole Alexandra (H)
Vodehnalová Štěpána
3
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Paulson David
Studnička Karel
1
1
Vrtěna Jakub
Plachý Vojtěch (H)
4
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Pospíšil Karel
Rojek Pavel
1
1
Drápela Daniel
Rakouš Michal (H)
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
66
94
7
13
3
6

Soupiska TK Dolní Dobrouč

jméno
nar.
BH
1
Junek Jan
13.02.1990
1029
1
2
Paulson David
19.02.1996
1029
1
3
Hlaváč Jan
20.05.1994
1029
1
4
Studnička Karel
19.05.1997
1029
1
5
Pospíšil Karel
22.05.1971
1029
1
6
Smékal Arthur
30.01.1996
1029
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
1029
1
8
Bečička Robin
21.10.1994
1029
1
9
Novák Kryštof
25.04.2004
1029
1
10
Krejčí Štěpán
12.05.2009
1029
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
773
3
22
Sokolová Marie (H)
14.05.2003
927
1
23
Sokolová Klára (H)
09.04.1998
927
1
24
Krejčí Eliška
20.11.2005
927
1
25
Čevorová Nela (H)
15.05.2009
927
1
26
Kubíčková Laura
08.08.2009
927
1
27
Kubíčková Tereza
08.12.2008
927
1

Soupiska TO TJ Svitavy B

jméno
nar.
BH
1
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
2
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
3
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
4
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
5
Plachý Vojtěch (H)
08.03.2006
1029
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
7
Drápela Radim
29.12.1978
1029
1
8
Gerišer David
25.02.2011
1029
1
9
Růžička Erik
07.07.2009
1029
1
10
Crha Jiří
15.05.2008
1029
1
21
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
22
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
23
Válková Simona
06.04.2005
684
3
24
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
927
1
25
Škorpíková Natálie
05.01.2011
927
1