Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
10
LTC Pardubice C USK Pardubice
6:3
14:7
99:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Skokan Ondřej
9
Ruprecht Daniel
1
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
2.
Berka Vojtěch
4
Herrmann Vojtěch (H)
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Vala Filip
1
Langr Petr
1
6:1
2:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Šmejc Dominik
1
Komers David
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Kučerová Tereza
12
Ruprechtová Michaela
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Hönigová Adéla
1
Zálabská Eva (H)
4
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
7.
Skokan Ondřej
Berka Vojtěch
9
4
Ruprecht Daniel
Komers David
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Vala Filip
Šmejc Dominik
1
1
Herrmann Vojtěch (H)
Tilšer Jan
1
1
4:6
6:1
0:1
10
8
1
2
0
1
9.
Kučerová Tereza
Hönigová Adéla
12
1
Ruprechtová Michaela
Zálabská Eva (H)
3
4
6:7
6:3
1:0
13
10
2
1
1
0
               
99
57
14
7
6
3

Soupiska LTC Pardubice C

jméno
nar.
BH
1
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
2
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
3
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
4
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
5
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
6
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
7
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
8
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
9
Novotný Matěj
18.10.2008
1029
1
10
Starý Jan
05.01.2007
1029
1
11
Nekut Václav
19.08.2003
1029
1
12
Vondráček David
18.11.2008
1029
1
21
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
22
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
23
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
24
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
25
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
26
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1
27
Doležalová Nicol
29.03.2004
927
1
28
Kubátová Lucie
03.01.2008
927
1

Soupiska USK Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Marek Petr
25.09.1978
1029
1
2
Ruprecht Daniel
12.07.1996
1029
1
3
Herrmann Vojtěch (H)
09.04.1989
1029
1
4
Heřman Sebastian
15.10.1991
1029
1
5
Langr Petr
15.03.1995
1029
1
6
Komers David
18.09.1972
1029
1
7
Tilšer Jan
16.04.1996
1029
1
8
Kudýn Ondřej
08.03.1983
1029
1
21
Ruprechtová Michaela
06.11.1990
641
3
22
Zálabská Eva (H)
22.04.1961
616
4
23
Kmošková Natálie (H)
30.10.1998
927
1
24
Švadlenková Tereza (H)
25.06.1999
927
1
25
Housková Radka
21.09.1984
927
1