Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
13.5.2023 NT 21.5.2023
9
TC Chrudim z.s. A TJ Lázně Bělohrad A
5:4
11:8
83:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner David (H)
4
Hanuš Jaroslav
9
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
2.
Kozel Josef
4
Machek Radomír
9
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Ježková Stela
4
Lamiová Klára
9
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Nováková Alžběta
1
Lamiová Tereza
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Voborník Jaromír
4
Matouš Jakub
9
6:3
6:7
0:1
12
11
1
2
0
1
6.
Rabas Daniel (H)
1
Štrait Petr
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Ježková Stela
Nováková Alžběta
4
1
Lamiová Klára
Lamiová Tereza
9
9
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
4
Machek Radomír
Matouš Jakub
9
9
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
9.
Brückner David (H)
Rabas Daniel (H)
4
1
Hanuš Jaroslav
Štrait Petr
9
4
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
83
82
11
8
5
4

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1

Soupiska TJ Lázně Bělohrad A

jméno
nar.
BH
1
Hanuš Jaroslav
30.11.1970
194
9
2
Machek Radomír
28.05.1995
210
9
3
Matouš Jakub
27.07.2003
230
9
4
Jahelka Vladimír (H)
19.12.1983
174
12
5
Machek Vladimír
28.05.1995
239
9
6
Štrait Petr
09.11.1971
437
4
7
Veselý František
28.03.2003
385
6
8
Kindl Libor
20.01.1973
801
3
9
Pelikán Tomáš
05.09.1991
954
1
10
Klejch Adam
11.03.2002
954
1
11
Lejdar Leoš
23.04.1968
954
1
12
Matouš Martin
29.03.1999
954
1
21
Lamiová Klára
14.06.2001
173
9
22
Lamiová Tereza
31.03.1999
186
9
23
Záveská Jaroslava
04.02.1964
585
3
24
Machková Vladimíra
04.02.1964
826
1
25
Machková Julie
12.02.1993
826
1
26
Jindrová Anna
06.11.2009
826
1
27
Ježková Lucie
10.05.2006
826
1