Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.2023 NT 14.5.2023
8
TC Chrudim z.s. A TK Česká Třebová, z.s. A
7:2
15:5
108:77
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner David (H)
4
Typl Jáchym
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kozel Josef
4
Košek Adam
6
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
3.
Nováková Alžběta
1
Franková Nikola
4
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
4.
Kochová Lenka
1
Kovářová Adriana
6
3:6
6:3
1:0
10
9
2
1
1
0
5.
Voborník Jaromír
4
Brusenbauch Alan
9
7:6
6:7
0:1
13
14
1
2
0
1
6.
Rabas Daniel (H)
1
Hošpes Josef
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
7.
Nováková Alžběta
Kochová Lenka
1
1
Franková Nikola
Kovářová Adriana
4
6
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
8.
Kozel Josef
Voborník Jaromír
4
4
Typl Jáchym
Brusenbauch Alan
3
9
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Brückner David (H)
Rabas Daniel (H)
4
1
Košek Adam
Hošpes Josef
6
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
108
77
15
5
7
2

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Typl Jáchym
26.06.2003
756
3
2
Košek Adam
31.12.2006
338
6
3
Brusenbauch Alan
16.09.1977
247
9
4
Klíma Petr
20.08.2006
954
1
5
Hošpes Josef
24.01.1976
954
1
6
Blažek Tomáš
30.12.1994
954
1
7
Šafář Petr
27.10.1976
954
1
8
Hipský Jiří
09.04.1984
954
1
9
Petráž Jiří
19.02.1985
954
1
10
Ploc Matouš
14.11.2008
954
1
21
Franková Nikola
20.06.1996
505
4
22
Kovářová Adriana
06.05.2001
287
6
23
Herníková Eliška
08.01.2007
585
3
24
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
716
3
25
Rybičková Gabriela
10.07.2007
826
1
26
Schovancová Alena
27.03.2009
826
1
27
Blažková Kateřina
24.01.2009
826
1
28
Košková Aneta
19.07.2010
826
1