Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.2023 NT 1.7.2023
27
TC Chrudim z.s. A TK Pernštýn 1897 Pardubice
5:4
10:12
80:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bálek Tomáš
4
Kelnar Tomáš (H)
15
5:7
6:2
1:0
12
9
2
1
1
0
2.
Brückner David (H)
4
Paleček Ondřej
12
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Ježková Stela
4
Bezdíčková Hana (H)
9
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Kochová Lenka
1
Blažková Klára
1
7:6
3:6
1:0
11
12
2
1
1
0
5.
Kozel Josef
4
Holub David
9
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
6.
Rabas Daniel (H)
1
Bezdíček Bohumil (H)
6
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
7.
Ježková Stela
Kochová Lenka
4
1
Bezdíčková Hana (H)
Blažková Klára
9
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
4
Kelnar Tomáš (H)
Paleček Ondřej
15
12
6:2
4:6
1:0
11
8
2
1
1
0
9.
Brückner David (H)
Rabas Daniel (H)
4
1
Holub David
Bezdíček Bohumil (H)
9
6
2:6
6:3
1:0
9
9
2
1
1
0
               
80
94
10
12
5
4

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Kelnar Tomáš (H)
15.04.1999
99
15
2
Paleček Ondřej
18.01.1999
175
12
3
Holub David
12.02.2002
204
9
4
Bezdíček Bohumil (H)
18.04.2004
321
6
5
Janko Daniel
22.06.1998
954
1
6
Čapoun Jan
20.10.1978
954
1
7
Ehl Radek
28.05.1977
954
1
8
Hrubý Pavel
16.03.2001
954
1
9
Šmíd Martin
02.10.2009
954
1
10
Mrklovský David
30.12.2008
954
1
11
Outrata Tomáš
15.04.2007
954
1
21
Bezdíčková Hana (H)
18.06.2001
180
9
22
Jelínková Barbora
19.05.2004
826
1
23
Brabcová Sára
31.03.2004
826
1
24
Blažková Klára
05.01.2008
826
1
25
Prausová Vendula
10.05.2008
826
1