Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.6.2023 NT 25.6.2023
23
TO TJ Svitavy A TC Chrudim z.s. A
7:2
14:7
87:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krejčí Jan
15
Kozel Josef
4
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
2.
Rouchal Dominik
12
Voborník Jaromír
4
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
3.
Ondráčková Nikola
15
Sychrovská Nikola
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Válková Simona
3
Kochová Lenka
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Horálek Dominik (H)
4
Rabas Daniel (H)
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Lipenský Martin
1
Mansfeld Jiří
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
7.
Ondráčková Nikola
Válková Simona
15
3
Sychrovská Nikola
Kochová Lenka
4
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Rouchal Dominik
Krejčí Jan
12
15
Rabas Daniel (H)
Kozel Josef
1
4
5:7
6:3
1:0
12
10
2
1
1
0
9.
Lipenský Martin
Horálek Dominik (H)
1
4
Voborník Jaromír
Mansfeld Jiří
4
1
6:1
6:7
1:0
13
8
2
1
1
0
               
87
68
14
7
7
2

Soupiska TO TJ Svitavy A

jméno
nar.
BH
1
Krejčí Jan
14.08.2004
109
15
2
Rouchal Dominik
01.10.2005
149
12
3
Horálek Dominik (H)
04.02.2003
484
4
4
Gerišer David
25.02.2011
954
1
5
Lipenský Martin
08.05.1981
954
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
954
1
7
Crha Jiří
08.01.1975
954
1
8
Chlup Marek
15.03.1991
954
1
9
Drápela Daniel
23.10.2007
954
1
10
Drápela Radim
29.12.1978
954
1
21
Ondráčková Nikola
02.08.1995
97
15
22
Válková Simona
06.04.2005
716
3
23
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
666
3
24
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
826
1
25
Kotvová Kateřina (H)
06.02.2004
826
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1