Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2023 NT 7.5.2023
2
LTC Pardubice B TC Chrudim z.s. A
7:2
15:6
98:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kratochvíl Ondřej
20
Bálek Tomáš
4
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kelnar Lukáš
12
Brückner David (H)
4
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Kučerová Tereza
15
Ježková Stela
4
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
4.
Zálabská Zuzana
6
Nováková Alžběta
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
5.
Šmejkal Šimon (H)
6
Kozel Josef
4
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
6.
Berka Vojtěch
3
Voborník Jaromír
4
4:6
7:5
1:0
12
11
2
1
1
0
7.
Kučerová Tereza
Zálabská Zuzana
15
6
Ježková Stela
Nováková Alžběta
4
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Kratochvíl Ondřej
Berka Vojtěch
20
3
Brückner David (H)
Voborník Jaromír
4
4
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
9.
Kelnar Lukáš
Šmejkal Šimon (H)
12
6
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
4
6:2
5:7
0:1
11
10
1
2
0
1
               
98
58
15
6
7
2

Soupiska LTC Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Vlkovský Vojtěch
12.07.1999
46
25
2
Kratochvíl Ondřej
20.05.2004
63
20
3
Vančuřík Štěpán
12.05.1993
801
3
4
Kelnar Lukáš
08.01.2003
126
12
5
Šmejkal Šimon (H)
29.05.2006
311
6
6
Skokan Ondřej
17.05.2003
358
6
7
Veigert Vojtěch
16.06.2003
695
3
8
Vala Filip
23.07.2004
779
3
9
Berka Vojtěch
15.03.2002
677
3
10
Göring Marlon (EU)
26.04.1996
954
1
11
Dymák Filip
07.05.2008
954
1
12
Nekut Václav
19.08.2003
954
1
21
Kučerová Tereza
11.12.2001
92
15
22
Zálabská Zuzana
24.11.1985
313
6
23
Wasserbauerová Adéla
18.09.1998
187
9
24
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
117
12
25
Davidová Natálie
15.10.2005
127
12
26
Vobořilová Anna
27.08.2008
223
9
27
Vlkovská Tereza
30.01.2006
463
4
28
Vlkovská Veronika
06.09.1997
826
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1