Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
3.6.2023 NT 18.6.2023
18
TC Chrudim z.s. A TENIS-CENTRUM DTJ HK C
6:3
13:7
91:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bálek Tomáš
4
Král Libor
4
6:4
2:6
1:0
9
10
2
1
1
0
2.
Brückner David (H)
4
Pejsar Jiří
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
3.
Sychrovská Nikola
4
Jelínková Daniela
12
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Kochová Lenka
1
Hrdinová Sofie
6
6:7
6:3
0:1
12
11
1
2
0
1
5.
Kozel Josef
4
Hep Matyáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Rabas Daniel (H)
1
Urbánek Milan (H)
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Sychrovská Nikola
Kochová Lenka
4
1
Jelínková Daniela
Hrdinová Sofie
12
6
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
4
Král Libor
Hep Matyáš
4
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Brückner David (H)
Rabas Daniel (H)
4
1
Pejsar Jiří
Urbánek Milan (H)
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
91
69
13
7
6
3

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK C

jméno
nar.
BH
1
Malý Patrik
06.01.1997
206
9
2
Fisk Nicholas (Z)
02.01.2007
227
9
3
Taláb Matěj
05.01.2003
467
4
4
Taláb Vojtěch
05.01.2003
801
3
5
Král Libor
13.09.2005
484
4
6
Kaiser Kevin
30.03.1999
498
4
7
Pejsar Jiří
01.11.2005
954
1
8
Hep Matyáš
27.01.2007
954
1
9
Silbernágl Kryštof
18.10.2006
954
1
10
Modrý Aleš
21.05.1993
954
1
11
Urbánek Milan (H)
08.07.2004
954
1
12
Krejčíř Petr
12.04.2001
954
1
21
Odehnalová Nela (H)
19.07.2005
84
15
22
Jelínková Daniela
02.10.2002
126
12
23
Štětková Klára
14.04.2000
235
9
24
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
248
6
25
Hrdinová Sofie
06.03.2008
317
6
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
324
6
27
Dvořáková Simona
29.03.2005
554
4
28
Kárychová Viktorie
05.04.2007
826
1