Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Podolí Praha B
Tisknout
7
0
46:17
94:39
655:390
14
2
TK Start Praha-Topolka E
Tisknout
4
3
38:25
81:57
631:505
11
3
Tempo Praha B
Tisknout
4
3
36:27
74:58
591:510
11
4
Sportcentrum Uhříněves A
Tisknout
3
4
30:33
67:73
571:580
10
5
Sokol Dolní Počernice z.s. B
Tisknout
3
4
24:39
50:86
466:647
10
6
TC Pankrác B
Tisknout
3
4
22:41
55:84
516:646
10
7
Sokol Chuchle
Tisknout
2
5
29:34
65:76
562:631
9
8
SK Satalice B
Tisknout
2
5
27:36
60:73
491:574
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.06.2023
22
TC Pankrác B Sokol Chuchle
5:4
13:9
113:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kovařík Tomáš
1
Janča Robert
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
2.
Jaroch Štěpán
1
Melicher Tomáš
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Kroutilová Inka
1
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
4.
Cettlová Simona
1
Šejvlová Petra
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Komárek Jiří
1
Verner Jan
1
6:3
3:6
4:6
13
15
1
2
0
1
6.
Cafmeyer Sean (Z)
1
Indra Kamil
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Kovařík Tomáš
Jaroch Štěpán
1
1
Janča Robert
Rothl Luděk
1
1
6:4
4:6
4:6
14
16
1
2
0
1
8.
Komárek Jiří
Cafmeyer Sean (Z)
1
1
Melicher Tomáš
Verner Jan
1
1
4:6
6:4
6:4
16
14
2
1
1
0
9.
Kroutilová Inka
Cettlová Simona
1
1
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
Šejvlová Petra
1
1
6:4
3:6
4:6
13
16
1
2
0
1
               
113
95
13
9
5
4

Soupiska TC Pankrác B

jméno
nar.
BH
1
Šmolík Miloslav
09.08.1972
954
1
2
Keršláger Zdeněk
20.09.1975
954
1
3
Kovařík Tomáš
15.09.1979
954
1
4
Jaroch Štěpán
30.08.1976
954
1
5
Matyáš Petr
23.06.1971
954
1
6
Komárek Jiří
19.12.1978
954
1
7
Keršláger Šimon
11.07.2003
954
1
8
Ben Hamouda Tahar
20.07.1968
954
1
9
Cafmeyer Sean (Z)
11.11.1980
954
1
10
Šturc Jiří
28.12.2004
954
1
11
Hakl Pavel
24.06.1964
954
1
12
Bartuška Jan
19.02.1965
954
1
21
Perglová Karolina
30.06.1978
826
1
22
Potužníková Kateřina
23.11.1973
826
1
23
Kroutilová Inka
07.05.1974
826
1
24
Cettlová Simona
18.02.1985
826
1
25
Háková Martina
18.04.1986
826
1

Soupiska Sokol Chuchle

jméno
nar.
BH
1
Janča Robert
10.09.1972
954
1
2
Beriša Hajriz
30.09.1985
954
1
3
Rothl Luděk
30.09.1968
954
1
4
Rozumek Martin
24.02.1975
954
1
5
Melicher Tomáš
15.03.1994
954
1
6
Verner Jan
07.09.1976
954
1
7
Král David
25.02.1977
954
1
8
Indra Kamil
22.02.1980
954
1
9
Rajtora Martin
17.10.1967
954
1
21
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
30.12.2008
826
1
22
Frühaufová Nela (H)
27.08.2009
826
1
23
Šejvlová Petra
18.11.1979
826
1
24
Melicharová Markéta
30.04.1989
826
1