Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

02. 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Start Praha-Topolka C
Tisknout
6
1
41:22
85:49
668:518
13
2
TK FZŠ Trávníčkova
Tisknout
5
2
38:25
82:55
622:510
12
3
LTC Modřany 2005 D
Tisknout
5
2
37:26
75:59
597:522
12
4
TENIS Klánovice A
Tisknout
4
3
37:26
78:58
617:522
11
5
TJ Solidarita Praha 10 B
Tisknout
3
4
32:31
70:68
589:576
10
6
LTC Svoboda Praha A
Tisknout
3
4
27:36
63:76
588:636
10
7
TK Ruzyně Praha A
Tisknout
1
6
21:42
45:88
472:638
8
8
TJ Spoje Praha B
Tisknout
1
6
19:44
43:88
412:643
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.06.2023
21
TJ Solidarita Praha 10 B TJ Spoje Praha B
7:2
14:4
96:50
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jakoubek Petr
6
Kračman Michal
4
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Bartel Michal
3
Vykoukal Petr
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Vodičková Tereza
1
Bláhová Ema Albína (H)
6
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Irahola Valerie (H)
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Haluzík Martin
6
Kračman Jiří
3
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
6.
Řežábek Robin
1
Jurda Jakub
4
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
7.
Vodičková Tereza
Irahola Valerie (H)
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Jakoubek Petr
Bartel Michal
6
3
Kračman Michal
Vykoukal Petr
4
3
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Haluzík Martin
Alejo Gómez Jorge (EU)
6
1
Kračman Jiří
Jurda Jakub
3
4
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
               
96
50
14
4
7
2

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 B

jméno
nar.
BH
1
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
2
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
3
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
4
Haluzík Martin
20.12.2002
289
6
5
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
6
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
7
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
8
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
9
Číž Petr
08.04.1979
954
1
10
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
11
Holub Vojtěch
08.04.2005
954
1
12
Kroutil Tomáš
01.02.2005
954
1
21
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
23
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
24
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
25
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
26
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1
27
Zemanová Ema (H)
19.08.2002
826
1
28
Irahola Valerie (H)
21.05.2007
826
1

Soupiska TJ Spoje Praha B

jméno
nar.
BH
1
Kračman Michal
23.06.2003
455
4
2
Vykoukal Petr
17.10.1972
716
3
3
Kračman Jiří
02.06.2001
801
3
4
Jurda Jakub
06.07.2007
502
4
5
Reiter Matiej Mathieu (EU)
05.10.2007
954
1
6
Zhou Xin (Z)
27.03.2008
954
1
7
Frydryšek Tomáš (H)
20.04.1973
954
1
8
Prokopius Matyáš
27.12.2003
954
1
9
Jourdren Vincent (EU)
31.01.1976
954
1
10
Flusser Robin
21.09.2006
954
1
11
Prokopius Oliver
11.06.2006
954
1
12
Klein David
03.04.2007
954
1
21
Vanik Jana (EU)
15.02.2003
158
9
22
Musilová Valérie
18.09.2003
340
6
23
Štěpánová Terezie
01.06.2003
470
4
24
Bláhová Ema Albína (H)
15.09.2003
334
6
25
Koutová Lucie
26.01.2008
716
3
26
Halamová Kateřina
02.06.2008
826
1
27
Kocandová Radka
03.07.1977
826
1