Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
7
0
43:20
90:44
652:467
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
40:23
85:57
663:570
13
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
4
3
30:33
68:74
558:586
11
4
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
3
4
34:29
76:66
613:589
10
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
4
33:30
76:69
636:635
10
6
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
3
4
31:32
70:72
613:604
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
2
5
30:33
67:75
608:605
9
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
7
11:52
32:107
472:759
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
06.05.2023
8
SK HAMR, z.s. C TJ Solidarita Praha 10 A
6:3
13:7
97:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pírek František
4
Christensen Sebastian
3
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
2.
Rybín Kryštof
3
Brabec Jiří (H)
12
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Oktiabreva Anastasiia (Z)
9
Bezdíčková Michaela (H)
4
1:6
6:3
7:5
14
14
2
1
1
0
4.
Heřmanová Barbora
12
Vodičková Tereza
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
5.
Holík Jakub
3
Hájek David
3
6:3
3:6
2:6
11
15
1
2
0
1
6.
Voleský Daniel
3
Krákora Jan
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
7.
Oktiabreva Anastasiia (Z)
Heřmanová Barbora
9
12
Bezdíčková Michaela (H)
Vodičková Tereza
4
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Pírek František
Voleský Daniel
4
3
Brabec Jiří (H)
Hájek David
12
3
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
9.
Rybín Kryštof
Holík Jakub
3
3
Christensen Sebastian
Pánek Martin
3
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
97
84
13
7
6
3

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Voleský Jakub
24.04.2005
493
4
2
Leipner Petr (H)
13.02.2006
227
9
3
Pírek František
02.06.2000
423
4
4
Rybín Kryštof
23.06.2005
779
3
5
Holík Jakub
02.01.1992
878
3
6
Žoldák Patrik
02.06.2006
842
3
7
Voleský Daniel
22.10.2007
670
3
8
Dvořák Lukáš
16.07.2006
568
4
9
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
660
3
10
Urban Matyáš
23.04.1998
610
4
11
Kubec Filip
07.04.2007
954
1
12
Bega Petr
13.02.2003
954
1
21
Látalová Adéla
20.02.2005
109
12
22
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
220
9
23
Heřmanová Tereza
27.06.2009
269
6
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
157
12
25
Nouzová Lucie
18.05.2005
128
12
26
Žoldáková Denisa
01.01.2008
372
4
27
Okoro Petra
30.06.1990
826
1
28
Zikmundová Aneta
16.06.2007
826
1

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
842
3
2
Brabec Jiří (H)
14.10.1991
177
12
3
Hračov Stanislav
25.04.1980
610
4
4
Hájek David
09.07.1992
930
3
5
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
6
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
7
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
8
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
9
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
10
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
11
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
12
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
287
6
22
Benešová Hana
10.06.1991
585
3
23
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
24
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
25
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
26
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
27
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1