Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
7
0
43:20
90:44
652:467
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
40:23
85:57
663:570
13
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
4
3
30:33
68:74
558:586
11
4
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
3
4
34:29
76:66
613:589
10
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
4
33:30
76:69
636:635
10
6
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
3
4
31:32
70:72
613:604
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
2
5
30:33
67:75
608:605
9
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
7
11:52
32:107
472:759
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
03.06.2023
19
TJ Solidarita Praha 10 A TJ Sokol Vysočany B
7:2
15:7
116:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
3
Petrofský David
12
7:5
6:7
7:6
20
18
2
1
1
0
2.
Brabec Jiří (H)
12
Průcha Oliver
12
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Landová Veronika
6
Zámečníková Kristina
15
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
4.
Bezdíčková Michaela (H)
4
Barnatová Veronika (H)
9
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Hájek David
3
Svoboda Matouš
4
3:6
6:1
6:1
15
8
2
1
1
0
6.
Havránek Šimon
4
Bušek Kryštof
3
3:6
6:1
7:6
16
13
2
1
1
0
7.
Bezdíčková Michaela (H)
Landová Veronika
4
6
Zámečníková Kristina
Barnatová Veronika (H)
15
9
6:0
4:6
0:1
10
7
1
2
0
1
8.
Christensen Sebastian
Hájek David
3
3
Petrofský David
Průcha Oliver
12
12
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Brabec Jiří (H)
Havránek Šimon
12
4
Svoboda Matouš
Bušek Kryštof
4
3
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
116
70
15
7
7
2

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
842
3
2
Brabec Jiří (H)
14.10.1991
177
12
3
Hračov Stanislav
25.04.1980
610
4
4
Hájek David
09.07.1992
930
3
5
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
6
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
7
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
8
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
9
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
10
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
11
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
12
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
287
6
22
Benešová Hana
10.06.1991
585
3
23
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
24
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
25
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
26
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
27
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1

Soupiska TJ Sokol Vysočany B

jméno
nar.
BH
1
Velík Lukáš (H)
17.06.2005
121
12
2
Durovič Boris (H)
26.08.2005
547
4
3
Petrofský David
07.06.2007
159
12
4
Průcha Oliver
06.05.2002
163
12
5
Petrofský Martin
01.11.2005
253
9
6
Svoboda Matouš
25.06.1990
603
4
7
Bušek Kryštof
28.08.2003
730
3
8
Kotarac Oliver
14.07.2002
212
9
9
Kazda Martin
26.07.2001
537
4
10
Dušek Karel
25.02.2004
202
9
11
Jašek David
06.06.2004
842
3
21
Zámečníková Kristina
15.10.2005
68
15
22
Bohatová Zuzana
15.04.2001
98
15
23
Barnatová Veronika (H)
09.09.2006
190
9
24
Sedláková Barbora
22.01.2002
585
3
25
Hrubá Tereza
19.07.2006
245
6
26
Vejšická Alžběta
28.03.2009
716
3
27
Venclová Nela
06.02.2006
585
3
28
Válková Nikol
24.03.1999
826
1