Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
7
0
43:20
90:44
652:467
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
40:23
85:57
663:570
13
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
4
3
30:33
68:74
558:586
11
4
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
3
4
34:29
76:66
613:589
10
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
4
33:30
76:69
636:635
10
6
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
3
4
31:32
70:72
613:604
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
2
5
30:33
67:75
608:605
9
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
7
11:52
32:107
472:759
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.05.2023
15
TJ Spoje Praha TJ Solidarita Praha 10 A
5:4
10:9
65:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Štaubert Pavel
4
Christensen Sebastian
3
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
2.
Fáček Jan
12
Brabec Jiří (H)
12
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Nová Andrea
20
Landová Veronika
6
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Vanik Jana (EU)
9
Pavlíčková Klára (H)
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Bien Daniel (H)
1
Hájek David
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Lustig Daniel
1
Havránek Šimon
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Nová Andrea
Štěpánová Terezie
20
4
Landová Veronika
Pavlíčková Klára (H)
6
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Štaubert Pavel
Lustig Daniel
4
1
Hájek David
Brabec Jiří (H)
3
12
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Fáček Jan
Bien Daniel (H)
12
1
Christensen Sebastian
Havránek Šimon
3
4
3:6
6:4
1:0
10
10
2
1
1
0
               
65
80
10
9
5
4

Soupiska TJ Spoje Praha

jméno
nar.
BH
1
Štaubert Pavel
11.01.1996
648
4
2
Fáček Jan
03.08.2005
123
12
3
Langmajer Dominik
21.08.1999
625
4
4
Trunečka Štěpán
30.07.2001
603
4
5
Kračman Michal
23.06.2003
455
4
6
Vykoukal Petr
17.10.1972
716
3
7
Lustig Daniel
25.11.1984
954
1
8
Bien Daniel (H)
05.05.2006
954
1
9
Zhou Xin (Z)
27.03.2008
954
1
10
Kodat Tobiáš
13.01.2003
954
1
11
Reiter Matiej Mathieu (EU)
05.10.2007
954
1
12
Škoch David
06.11.1976
954
1
21
Vlčková Karolína
17.10.2000
33
25
22
Nová Andrea
05.11.2003
47
20
23
Vanik Jana (EU)
15.02.2003
158
9
24
Musilová Valérie
18.09.2003
340
6
25
Štěpánová Terezie
01.06.2003
470
4

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
842
3
2
Brabec Jiří (H)
14.10.1991
177
12
3
Hračov Stanislav
25.04.1980
610
4
4
Hájek David
09.07.1992
930
3
5
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
6
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
7
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
8
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
9
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
10
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
11
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
12
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
287
6
22
Benešová Hana
10.06.1991
585
3
23
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
24
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
25
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
26
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
27
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1