Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
7
0
43:20
90:44
652:467
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
40:23
85:57
663:570
13
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
4
3
30:33
68:74
558:586
11
4
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
3
4
34:29
76:66
613:589
10
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
4
33:30
76:69
636:635
10
6
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
3
4
31:32
70:72
613:604
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
2
5
30:33
67:75
608:605
9
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
7
11:52
32:107
472:759
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
13.05.2023
10
TJ Solidarita Praha 10 A SK Aritma Praha A
4:5
9:10
82:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
3
Kameník Martin
4
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
2.
Brabec Jiří (H)
12
Zelinka David
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Landová Veronika
6
Nováková Erika (H)
4
6:2
5:7
3:6
14
15
1
2
0
1
4.
Pavlíčková Klára (H)
1
Janíčkovičová Nikol (H)
12
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
5.
Hračov Stanislav
4
Fafl Martin
1
0:1
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Hájek David
3
Kožíšek Tomáš
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Landová Veronika
Pavlíčková Klára (H)
6
1
Nováková Erika (H)
Janíčkovičová Nikol (H)
4
12
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
8.
Brabec Jiří (H)
Hájek David
12
3
Fafl Martin
Kožíšek Tomáš
1
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
9.
Christensen Sebastian
Pánek Martin
3
1
Zelinka David
Kameník Martin
4
4
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
               
82
97
9
10
4
5

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
842
3
2
Brabec Jiří (H)
14.10.1991
177
12
3
Hračov Stanislav
25.04.1980
610
4
4
Hájek David
09.07.1992
930
3
5
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
6
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
7
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
8
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
9
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
10
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
11
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
12
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
287
6
22
Benešová Hana
10.06.1991
585
3
23
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
24
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
25
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
26
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
27
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Kameník Martin
26.02.1988
625
4
2
Zelinka David
18.04.1998
502
4
3
Otáhal Jan
23.09.2000
586
4
4
Pavlík David
23.05.1994
862
3
5
Matějka Daniel
14.01.2002
265
9
6
Krčma Tomáš (H)
06.09.1999
201
9
7
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
610
4
8
Soukup Albert (H)
02.10.2005
267
9
9
Elich Samuel
01.12.2004
276
9
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
276
9
11
Fafl Martin
07.04.1984
954
1
12
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
954
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
55
20
22
Gadient Nicole (Z)
07.08.1998
68
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
259
6
24
Nováková Erika (H)
11.01.2007
405
4
25
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
128
12
26
Machková Natálie
12.07.2005
239
9
27
Krausová Tereza
12.12.1981
826
1
28
Brožová Ivona
06.02.1995
826
1