Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
7
0
43:20
90:44
652:467
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
40:23
85:57
663:570
13
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
4
3
30:33
68:74
558:586
11
4
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
3
4
34:29
76:66
613:589
10
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
4
33:30
76:69
636:635
10
6
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
3
4
31:32
70:72
613:604
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
2
5
30:33
67:75
608:605
9
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
7
11:52
32:107
472:759
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.04.2023
1
TJ Solidarita Praha 10 A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
3:6
9:12
82:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
3
Gorbušin Ivan
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Brabec Jiří (H)
12
Žák Kryštof
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Landová Veronika
6
Linhartová Nela (H)
12
4:6
6:3
2:6
12
15
1
2
0
1
4.
Pavlíčková Klára (H)
1
Dobiášová Vanessa (H)
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Hračov Stanislav
4
Kunčík Jan (H)
3
4:6
6:1
3:6
13
13
1
2
0
1
6.
Hájek David
3
Hauge Lukáš
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
7.
Landová Veronika
Pavlíčková Klára (H)
6
1
Linhartová Nela (H)
Dobiášová Vanessa (H)
12
6
3:6
6:1
0:1
9
8
1
2
0
1
8.
Christensen Sebastian
Pánek Martin
3
1
Gorbušin Ivan
Hauge Lukáš
4
3
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
9.
Brabec Jiří (H)
Hájek David
12
3
Žák Kryštof
Kunčík Jan (H)
12
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
82
96
9
12
3
6

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
842
3
2
Brabec Jiří (H)
14.10.1991
177
12
3
Hračov Stanislav
25.04.1980
610
4
4
Hájek David
09.07.1992
930
3
5
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
6
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
7
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
8
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
9
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
10
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
11
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
12
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
287
6
22
Benešová Hana
10.06.1991
585
3
23
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
24
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
25
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
26
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
27
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.

jméno
nar.
BH
1
Gorbušin Ivan
07.06.2001
451
4
2
Hegenbart Max
08.10.2001
289
6
3
Žák Kryštof
23.08.2002
181
12
4
Kunčík Jan (H)
20.03.1993
743
3
5
Hauge Lukáš
17.03.2003
689
3
6
Čížek Gabriel (H)
02.05.2002
954
1
7
Šimek Pavel
15.12.1978
954
1
21
Linhartová Nela (H)
12.04.2007
115
12
22
Dobiášová Vanessa (H)
09.01.2008
359
6
23
Jiráková Julie (H)
09.04.2008
220
9