Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Eden A
Tisknout
6
1
44:19
97:45
736:515
13
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
6
1
42:21
86:51
626:532
13
3
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
4
3
32:31
76:68
664:614
11
4
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
3
31:32
69:74
615:635
11
5
LTC Pardubice C
Tisknout
3
4
32:31
71:72
621:644
10
6
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
65:76
637:640
10
7
TC Jičín
Tisknout
2
5
26:37
61:76
574:648
9
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
7
16:47
38:101
488:733
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
7.5.2022 NT 15.5.2022
6
LTC Pardubice C TC Chrudim z.s. A
4:5
11:12
101:117
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Holík Jakub
3
Voborník Jaromír
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Kelnar Lukáš
9
Bálek Tomáš
1
6:4
3:6
0:6
9
16
1
2
0
1
3.
Davidová Natálie
6
Kochová Lenka
3
7:6
3:6
6:4
16
16
2
1
1
0
4.
Doležalová Nicol
1
Ježková Stela
4
6:4
2:6
4:6
12
16
1
2
0
1
5.
Skokan Ondřej
9
Kozel Josef
1
6:2
3:6
3:6
12
14
1
2
0
1
6.
Veigert Vojtěch
6
Fleško Milan
1
6:3
3:6
6:4
15
13
2
1
1
0
7.
Davidová Natálie
Doležalová Nicol
6
1
Kochová Lenka
Ježková Stela
3
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Kelnar Lukáš
Veigert Vojtěch
9
6
Voborník Jaromír
Strnad Tomáš
4
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
9.
Skokan Ondřej
Papoušek David
9
6
Bálek Tomáš
Kozel Josef
1
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
               
101
117
11
12
4
5

Soupiska LTC Pardubice C

jméno
nar.
BH
1
Holík Jakub
02.01.1992
634
3
2
Rabas Daniel
29.01.1998
364
6
3
Kelnar Lukáš
08.01.2003
166
9
4
Skokan Ondřej
17.05.2003
207
9
5
Veigert Vojtěch
16.06.2003
311
6
6
Papoušek David
15.11.2003
358
6
7
Vala Filip
23.07.2004
845
1
8
Čížek Radovan
24.01.1953
845
1
9
Nekut Václav
19.08.2003
845
1
10
Zalabák Ondřej
19.06.2006
845
1
11
Větrovský Tomáš
10.06.2006
845
1
12
Zahradník Karel
31.08.1990
845
1
21
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
343
4
22
Davidová Natálie
15.10.2005
243
6
23
Zálabská Zuzana
24.11.1985
658
1
24
Doležalová Nicol
29.03.2004
658
1
25
Vobořilová Anna
27.08.2008
658
1
26
Vlkovská Tereza
30.01.2006
658
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Voborník Jaromír
24.01.1992
516
4
2
Strnad Tomáš
17.04.1987
845
1
3
Bálek Tomáš
14.06.1974
845
1
4
Kozel Josef
17.04.1982
845
1
5
Fleško Milan
27.10.2006
845
1
6
Pejcha Jan
24.11.1999
845
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
845
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
845
1
9
Říha Daniel
09.12.1976
845
1
10
Buřval Zbyněk
14.08.1992
845
1
11
Uhlíř Jiří
20.02.1997
845
1
12
Juliš Adam
11.10.2007
845
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
569
3
22
Kochová Lenka
11.08.1991
519
3
23
Ježková Stela
04.10.2006
422
4
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
310
4
25
Blaščíková Kateřina (H)
16.07.2003
160
9
26
Štorková Michaela (H)
26.04.2001
658
1
27
Bohatá Tereza
01.07.2001
658
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
658
1