Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Eden A
Tisknout
6
1
44:19
97:45
736:515
13
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
6
1
42:21
86:51
626:532
13
3
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
4
3
32:31
76:68
664:614
11
4
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
3
31:32
69:74
615:635
11
5
LTC Pardubice C
Tisknout
3
4
32:31
71:72
621:644
10
6
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
65:76
637:640
10
7
TC Jičín
Tisknout
2
5
26:37
61:76
574:648
9
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
7
16:47
38:101
488:733
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
25.6.2022 NT 2.7.2022
27
SK HIT Hradec Králové A TC Chrudim z.s. A
7:2
15:4
102:61
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Praus Lukáš
15
Voborník Jaromír
4
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Šrámek Ondřej
15
Strnad Tomáš
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
3.
Jindrová Natálie
4
Kochová Lenka
3
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Novotná Natálie
1
Ježková Stela
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Dopita Marek
12
Bálek Tomáš
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Mazáč Tomáš
1
Kozel Josef
1
6:2
4:6
3:6
13
14
1
2
0
1
7.
Jindrová Natálie
Novotná Natálie
4
1
Kochová Lenka
Ježková Stela
3
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Praus Lukáš
Šrámek Ondřej
15
15
Voborník Jaromír
Fleško Milan
4
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Dopita Marek
Mazáč Tomáš
12
1
Bálek Tomáš
Kozel Josef
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
102
61
15
4
7
2

Soupiska SK HIT Hradec Králové A

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš
27.11.2002
75
15
2
Šrámek Ondřej
17.09.2002
79
15
3
Dopita Marek
02.09.1990
103
12
4
Valenta Jan
31.08.1981
602
3
5
Rous Marek
04.02.1998
824
3
6
Vik Robin
05.02.1980
845
1
7
Macura Viktor
11.09.2000
845
1
8
Mazáč Tomáš
13.01.1993
845
1
9
Polák Marek
21.04.2001
845
1
10
Novák Jakub
26.07.1999
845
1
11
Vintera Michal
30.01.2005
845
1
12
Nýč Felix
16.07.1981
845
1
21
Jindrová Natálie
24.10.2003
336
4
22
Novotná Natálie
12.12.1996
658
1
23
Beladová Markéta
23.04.2001
658
1
24
Sulková Karolína
02.10.2007
658
1
25
Vašíčková Michelle
26.02.2005
658
1
26
Event Helena
25.08.1976
658
1
27
Valentová Petra
18.03.1989
658
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Voborník Jaromír
24.01.1992
516
4
2
Strnad Tomáš
17.04.1987
845
1
3
Bálek Tomáš
14.06.1974
845
1
4
Kozel Josef
17.04.1982
845
1
5
Fleško Milan
27.10.2006
845
1
6
Pejcha Jan
24.11.1999
845
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
845
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
845
1
9
Říha Daniel
09.12.1976
845
1
10
Buřval Zbyněk
14.08.1992
845
1
11
Uhlíř Jiří
20.02.1997
845
1
12
Juliš Adam
11.10.2007
845
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
569
3
22
Kochová Lenka
11.08.1991
519
3
23
Ježková Stela
04.10.2006
422
4
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
310
4
25
Blaščíková Kateřina (H)
16.07.2003
160
9
26
Štorková Michaela (H)
26.04.2001
658
1
27
Bohatá Tereza
01.07.2001
658
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
658
1