Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Eden A
Tisknout
6
1
44:19
97:45
736:515
13
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
6
1
42:21
86:51
626:532
13
3
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
4
3
32:31
76:68
664:614
11
4
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
3
31:32
69:74
615:635
11
5
LTC Pardubice C
Tisknout
3
4
32:31
71:72
621:644
10
6
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
65:76
637:640
10
7
TC Jičín
Tisknout
2
5
26:37
61:76
574:648
9
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
7
16:47
38:101
488:733
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
18.6.2022 NT 26.6.2022
22
TC Chrudim z.s. A TC Jičín
6:3
13:8
111:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Voborník Jaromír
4
Suchánek Ondřej
3
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Strnad Tomáš
1
Kopáček Jiří
6
3:6
7:6
 
16
12
2
1
1
0
3.
Kochová Lenka
3
Odehnalová Nela (H)
6
5:7
6:2
 
11
14
0
2
0
1
4.
Ježková Stela
4
Hlaváčová Lucie
4
7:6
3:6
7:5
17
17
2
1
1
0
5.
Bálek Tomáš
1
Šoltys Radek
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Kozel Josef
1
Andrusewycz Ruslan (EU)
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
7.
Ježková Stela
Blaščíková Kateřina (H)
4
9
Odehnalová Nela (H)
Hlaváčová Lucie
6
4
4:6
6:2
5:7
15
15
1
2
0
1
8.
Strnad Tomáš
Bálek Tomáš
1
1
Suchánek Ondřej
Kopáček Jiří
3
6
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Kozel Josef
Fleško Milan
1
1
Šoltys Radek
Andrusewycz Ruslan (EU)
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
111
88
13
8
6
3

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Voborník Jaromír
24.01.1992
516
4
2
Strnad Tomáš
17.04.1987
845
1
3
Bálek Tomáš
14.06.1974
845
1
4
Kozel Josef
17.04.1982
845
1
5
Fleško Milan
27.10.2006
845
1
6
Pejcha Jan
24.11.1999
845
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
845
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
845
1
9
Říha Daniel
09.12.1976
845
1
10
Buřval Zbyněk
14.08.1992
845
1
11
Uhlíř Jiří
20.02.1997
845
1
12
Juliš Adam
11.10.2007
845
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
569
3
22
Kochová Lenka
11.08.1991
519
3
23
Ježková Stela
04.10.2006
422
4
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
310
4
25
Blaščíková Kateřina (H)
16.07.2003
160
9
26
Štorková Michaela (H)
26.04.2001
658
1
27
Bohatá Tereza
01.07.2001
658
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
658
1

Soupiska TC Jičín

jméno
nar.
BH
1
Suchánek Ondřej
30.10.1985
781
3
2
Kopáček Jiří
05.01.1987
288
6
3
Šoltys Radek
30.06.2002
845
1
4
Osladil Martin (H)
01.02.1988
845
1
5
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
845
1
6
Hejl Aleš
05.06.1986
845
1
7
Kříž Lukáš
29.05.1979
845
1
8
Hrubý Martin
25.08.1980
845
1
9
Adámek Vladimír
25.05.1962
845
1
21
Odehnalová Nela (H)
19.07.2005
200
6
22
Beránková Bára
27.03.2003
275
6
23
Hlaváčová Lucie
01.06.1983
359
4
24
Hochmanová Barbora (H)
07.10.2008
658
1
25
Záhorová Barbora
26.03.2004
658
1