Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Eden A
Tisknout
6
1
44:19
97:45
736:515
13
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
6
1
42:21
86:51
626:532
13
3
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
4
3
32:31
76:68
664:614
11
4
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
3
31:32
69:74
615:635
11
5
LTC Pardubice C
Tisknout
3
4
32:31
71:72
621:644
10
6
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
65:76
637:640
10
7
TC Jičín
Tisknout
2
5
26:37
61:76
574:648
9
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
7
16:47
38:101
488:733
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
4.6.2022 NT 19.6.2022
20
TENIS-CENTRUM DTJ HK C TC Chrudim z.s. A
6:3
10:8
61:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lukáš Břetislav
15
Voborník Jaromír
4
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
2.
Wünsch Vojtěch (H)
15
Bálek Tomáš
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Jelínková Daniela
12
Bohatá Tereza
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Prouzová Anna-Marie
6
 
 
 
0
12
0
2
1
0
5.
Taláb Vojtěch
6
Kozel Josef
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Pala Ondřej
1
Uhlíř Jiří
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Ježková Stela
Bohatá Tereza
4
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Voborník Jaromír
Uhlíř Jiří
4
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Bálek Tomáš
Kozel Josef
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
61
76
10
8
6
3

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK C

jméno
nar.
BH
1
Lukáš Břetislav
09.02.2002
88
15
2
Wünsch Vojtěch (H)
02.08.2001
101
15
3
Motl Pavel (H)
07.09.1997
404
4
4
Taláb Vojtěch
05.01.2003
293
6
5
Taláb Matěj
05.01.2003
288
6
6
Krejčíř Petr
12.04.2001
602
3
7
Chramosta Ladislav
10.04.1981
768
3
8
Knoflíček Daniel
05.01.1995
845
1
9
Kárník Dominik
25.01.2003
845
1
10
Hynek Ondřej (H)
15.01.1990
845
1
11
Pala Ondřej
13.07.2004
845
1
12
Haisman David
06.09.2003
845
1
21
Brožová Natálie
06.02.2006
128
9
22
Jelínková Daniela
02.10.2002
91
12
23
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
206
6
24
Štětková Klára
14.04.2000
300
4
25
Kárychová Viktorie
05.04.2007
386
4
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
500
3
27
Růtová Dominika
24.01.2006
658
1
28
Drášilová Terezie
14.07.2006
658
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Voborník Jaromír
24.01.1992
516
4
2
Strnad Tomáš
17.04.1987
845
1
3
Bálek Tomáš
14.06.1974
845
1
4
Kozel Josef
17.04.1982
845
1
5
Fleško Milan
27.10.2006
845
1
6
Pejcha Jan
24.11.1999
845
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
845
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
845
1
9
Říha Daniel
09.12.1976
845
1
10
Buřval Zbyněk
14.08.1992
845
1
11
Uhlíř Jiří
20.02.1997
845
1
12
Juliš Adam
11.10.2007
845
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
569
3
22
Kochová Lenka
11.08.1991
519
3
23
Ježková Stela
04.10.2006
422
4
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
310
4
25
Blaščíková Kateřina (H)
16.07.2003
160
9
26
Štorková Michaela (H)
26.04.2001
658
1
27
Bohatá Tereza
01.07.2001
658
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
658
1