Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Eden A
Tisknout
6
1
44:19
97:45
736:515
13
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
6
1
42:21
86:51
626:532
13
3
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
4
3
32:31
76:68
664:614
11
4
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
3
31:32
69:74
615:635
11
5
LTC Pardubice C
Tisknout
3
4
32:31
71:72
621:644
10
6
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
65:76
637:640
10
7
TC Jičín
Tisknout
2
5
26:37
61:76
574:648
9
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
7
16:47
38:101
488:733
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
28.5.2022 NT 5.6.2022
13
TK Česká Třebová, z.s. A TC Chrudim z.s. A
5:4
11:8
86:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hošpes Josef
4
Voborník Jaromír
4
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
2.
Typl Jáchym
6
Bálek Tomáš
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Franková Nikola
3
Kochová Lenka
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Kovářová Adriana
4
Ježková Stela
4
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
5.
Blažek Tomáš
1
Kozel Josef
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Košek Adam
1
Fleško Milan
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
7.
Franková Nikola
Kovářová Adriana
3
4
Kochová Lenka
Ježková Stela
3
4
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
8.
Hošpes Josef
Typl Jáchym
4
6
Voborník Jaromír
Fleško Milan
4
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Blažek Tomáš
Košek Adam
1
1
Bálek Tomáš
Kozel Josef
1
1
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
               
86
87
11
8
5
4

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Hošpes Josef
24.01.1976
483
4
2
Typl Jáchym
26.06.2003
330
6
3
Brusenbauch Alan
16.09.1977
251
6
4
Klíma Petr
20.08.2006
845
1
5
Blažek Tomáš
30.12.1994
845
1
6
Šafář Petr
27.10.1976
845
1
7
Košek Adam
31.12.2006
845
1
8
Šnajdr Jaroslav
05.10.1986
845
1
9
Řehák Jan
23.10.2002
845
1
10
Petráž Jiří
19.02.1985
845
1
11
Šrajer Jan
11.09.2004
845
1
12
Hipský Jiří
09.04.1984
845
1
21
Franková Nikola
20.06.1996
590
3
22
Kovářová Adriana
06.05.2001
440
4
23
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
658
1
24
Herníková Eliška
08.01.2007
658
1
25
Stráníková Aneta
31.07.2004
658
1
26
Rybičková Gabriela
10.07.2007
658
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Voborník Jaromír
24.01.1992
516
4
2
Strnad Tomáš
17.04.1987
845
1
3
Bálek Tomáš
14.06.1974
845
1
4
Kozel Josef
17.04.1982
845
1
5
Fleško Milan
27.10.2006
845
1
6
Pejcha Jan
24.11.1999
845
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
845
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
845
1
9
Říha Daniel
09.12.1976
845
1
10
Buřval Zbyněk
14.08.1992
845
1
11
Uhlíř Jiří
20.02.1997
845
1
12
Juliš Adam
11.10.2007
845
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
569
3
22
Kochová Lenka
11.08.1991
519
3
23
Ježková Stela
04.10.2006
422
4
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
310
4
25
Blaščíková Kateřina (H)
16.07.2003
160
9
26
Štorková Michaela (H)
26.04.2001
658
1
27
Bohatá Tereza
01.07.2001
658
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
658
1