Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK FZŠ Trávníčkova A
Tisknout
6
1
39:16
82:38
608:441
13
2
TJ Spoje Praha A
Tisknout
6
1
38:23
85:51
650:480
13
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
4
3
38:23
80:53
620:505
11
4
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
3
34:29
76:64
623:574
11
5
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
3
4
28:33
60:74
482:586
10
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
2
5
22:37
52:76
465:571
9
7
TK Start Praha-Topolka C
Tisknout
2
5
22:38
45:84
451:605
9
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
1
6
19:41
47:87
457:594
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
07.05.2022
7
TJ Solidarita Praha 10 A TK FZŠ Trávníčkova A
0:6
0:12
30:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hájek David
4
Graf Dominique (EU)
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Rollinger Michal (H)
4
Suchánek Martin
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Jará Lenka (H)
1
Vrbenská Anna
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Benešová Hana
1
Teruzzi Kateřina (H)
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Krákora Jan
1
Macko Daniel
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Pánek Martin (H)
1
Dlouhý Lukáš
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
30
72
0
12
0
6

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
516
4
2
Hájek David
09.07.1992
580
4
3
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
417
4
4
Krákora Jan
02.07.1994
845
1
5
Pánek Martin (H)
09.08.1992
845
1
6
Bartel Michal
22.02.1997
845
1
7
Řežábek Robin
20.07.1995
845
1
8
Číž Petr
08.04.1979
845
1
9
Havránek Šimon
04.02.2005
845
1
10
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
845
1
11
Kozohorský Vladimír
26.10.1994
845
1
12
Lauer David
14.10.1994
845
1
21
Vodičková Tereza
16.03.1995
630
3
22
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
307
4
23
Haluzíková Veronika
10.05.1996
353
4
24
Zemanová Ema (H)
19.08.2002
519
3
25
Závodská Veronika
09.02.1993
658
1
26
Jará Lenka (H)
29.07.1995
658
1
27
Benešová Hana
10.06.1991
658
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
658
1

Soupiska TK FZŠ Trávníčkova A

jméno
nar.
BH
1
Graf Dominique (EU)
21.05.1999
123
12
2
Jílek Karel
26.07.1984
590
3
3
Ulihrach Bohdan
23.02.1975
845
1
4
Jelínek Leoš
04.03.1984
845
1
5
Hladil Tomáš
30.07.1983
845
1
6
Suchánek Martin
09.02.1983
845
1
7
Železný Jan
18.05.1984
845
1
8
Macko Daniel
29.05.1985
845
1
9
Dlouhý Lukáš
09.04.1983
845
1
10
Dohnal Ondřej
17.04.1985
845
1
11
Malý Miroslav
15.01.1993
845
1
12
Hrdlička Michal
09.12.1988
845
1
21
Kallmünzerová Natálie
11.06.1997
540
3
22
Havlová Libuše (H)
28.05.2005
101
12
23
Hajná Kateřina (H)
17.05.2006
199
6
24
Tomcová Štěpánka (H)
06.10.2005
248
6
25
Vrbenská Anna
29.11.1996
658
1
26
Teruzzi Kateřina (H)
30.12.1989
658
1
27
Bencová Veronika
30.07.1998
658
1