Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK FZŠ Trávníčkova A
Tisknout
6
1
39:16
82:38
608:441
13
2
TJ Spoje Praha A
Tisknout
6
1
38:23
85:51
650:480
13
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
4
3
38:23
80:53
620:505
11
4
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
3
34:29
76:64
623:574
11
5
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
3
4
28:33
60:74
482:586
10
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
2
5
22:37
52:76
465:571
9
7
TK Start Praha-Topolka C
Tisknout
2
5
22:38
45:84
451:605
9
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
1
6
19:41
47:87
457:594
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
04.06.2022
17
TJ Solidarita Praha 10 A SK HAMR, z.s. C
4:5
10:11
90:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
4
Pírek František
9
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
2.
Hájek David
4
Bega Petr
6
3:6
6:3
6:0
15
9
2
1
1
0
3.
Bezdíčková Michaela (H)
4
Látalová Adéla
6
6:0
2:6
2:6
10
12
1
2
0
1
4.
Závodská Veronika
1
Oktiabreva Anastasiia (Z)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Rollinger Michal (H)
4
Voleský Jakub
3
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Krákora Jan
1
Rybín Kryštof
1
2:6
6:4
2:6
10
16
1
2
0
1
7.
Závodská Veronika
Benešová Hana
1
1
Látalová Adéla
Oktiabreva Anastasiia (Z)
6
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
8.
Krákora Jan
Rollinger Michal (H)
1
4
Voleský Jakub
Rybín Kryštof
3
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Christensen Sebastian
Hájek David
4
4
Bega Petr
Pírek František
6
9
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
               
90
89
10
11
4
5

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
516
4
2
Hájek David
09.07.1992
580
4
3
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
417
4
4
Krákora Jan
02.07.1994
845
1
5
Pánek Martin (H)
09.08.1992
845
1
6
Bartel Michal
22.02.1997
845
1
7
Řežábek Robin
20.07.1995
845
1
8
Číž Petr
08.04.1979
845
1
9
Havránek Šimon
04.02.2005
845
1
10
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
845
1
11
Kozohorský Vladimír
26.10.1994
845
1
12
Lauer David
14.10.1994
845
1
21
Vodičková Tereza
16.03.1995
630
3
22
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
307
4
23
Haluzíková Veronika
10.05.1996
353
4
24
Zemanová Ema (H)
19.08.2002
519
3
25
Závodská Veronika
09.02.1993
658
1
26
Jará Lenka (H)
29.07.1995
658
1
27
Benešová Hana
10.06.1991
658
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
658
1

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Pírek František
02.06.2000
210
9
2
Hájek Tobiáš
04.09.2002
193
9
3
Bega Petr
13.02.2003
250
6
4
Voleský Jakub
24.04.2005
708
3
5
Urban Matyáš
23.04.1998
797
3
6
Lazarev Leon
12.02.2002
715
3
7
Rybín Kryštof
23.06.2005
845
1
8
Bartoň Tomáš
08.09.2001
845
1
9
Žoldák Patrik
02.06.2006
845
1
10
Dvořák Lukáš
16.07.2006
845
1
11
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
845
1
12
Voleský Daniel
22.10.2007
845
1
21
Žovincová Vendula
15.04.1997
195
6
22
Látalová Adéla
20.02.2005
203
6
23
Rainke Natálie (H)
18.04.2004
82
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
243
6
25
Bořová Nikola
20.08.2004
195
6
26
Nouzová Lucie
18.05.2005
336
4
27
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
658
1
28
Urbanova Berenika
11.03.2007
658
1