Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
05.06.2021
4
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B Městský tenisový klub Karviná C
3:6
7:13
68:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Golomb Jaroslav
1
Kijonka Radim
1
6:2
2:6
6:4
14
12
2
1
1
0
2.
Hollý Martin
1
Gruszkowski Martin
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Florková Kateřina
1
Kubačáková Laura
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Losková Veronika
1
Štveráková Terezie (H)
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Prokop Michael
1
Svoboda Marek
1
0:6
5:7
 
5
13
0
2
0
1
6.
Klíšť Jakub
1
Malinowski Patrik
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Losková Veronika
Florková Kateřina
1
1
Kubačáková Laura
Štveráková Terezie (H)
4
1
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
8.
Golomb Jaroslav
Hollý Martin
1
1
Kijonka Radim
Gruszkowski Martin
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Prokop Michael
Světlík Bronislav (H)
1
1
Svoboda Marek
Malinowski Patrik
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
68
87
7
13
3
6

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Šíp Ondřej
14.06.2002
813
1
2
Prokop Jan
05.02.2002
813
1
3
Fiala Jiří
02.10.2006
813
1
4
Golomb Jaroslav
20.10.1979
813
1
5
Hollý Martin
09.11.1981
813
1
6
Světlík Bronislav (H)
19.08.1971
813
1
7
Prokop Michael
08.08.2006
813
1
8
Klíšť Jakub
08.07.2004
813
1
9
Vácha Lukáš
16.07.2004
813
1
10
Baránek Matyáš
14.05.2005
813
1
11
Brož Štěpán
26.11.2003
813
1
12
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
813
1
21
Slováčková Klára
26.05.2006
723
1
22
Florková Kateřina
07.01.2004
723
1
23
Losková Veronika
20.09.2005
723
1
24
Trvajová Theresa
03.02.2004
723
1
25
Charvátová Tereza
03.10.2004
723
1
26
Kuchařová Andrea
26.05.2005
723
1
27
Kuncová Markéta
05.02.2007
723
1
28
Bendova Valentyna
13.05.2008
723
1

Soupiska Městský tenisový klub Karviná C

jméno
nar.
BH
1
Kijonka Radim
26.11.1972
813
1
2
Gruszkowski Martin
02.09.1974
813
1
3
Bonk Marek
14.12.1974
813
1
4
Svoboda Marek
06.03.1980
813
1
5
Malinowski Patrik
11.08.1969
813
1
21
Kubačáková Laura
11.06.2004
368
4
22
Štveráková Terezie (H)
21.03.2006
723
1
23
Daníšková Tereza
24.07.2002
723
1
24
Bazgierová Agáta
19.02.2004
723
1