Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02. 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
7
0
42:21
92:55
725:594
14
2
Lob S.A. Bohnice, zs B
Tisknout
6
1
38:25
79:58
652:573
13
3
SK OAZA Praha B
Tisknout
4
3
34:27
74:55
582:515
11
4
Sokol Petrovice A
Tisknout
3
4
32:31
72:69
591:586
10
5
TC VŠ Praha
Tisknout
3
4
31:32
61:68
575:575
10
6
TJ Solidarita Praha 10 B
Tisknout
3
4
27:36
62:80
575:609
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
1
6
26:35
64:77
578:615
8
8
TJ Spoje Praha B
Tisknout
1
6
20:43
49:91
496:707
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019
15
TJ Solidarita Praha 10 B Sokol Petrovice A
5:4
10:8
80:59
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hronek Vladimír Karlos
3
Vladík Jakub
6
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Číž Petr
4
Bena Libor
12
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Plachá Markéta (H)
1
Škůrková Kristýna
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Ritterová Hana
1
Skokanová Markéta
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Kozohorský Vladimír
1
Machač Kristian
6
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Novák Lukáš
1
Ehrenberger Filip
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Plachá Markéta (H)
Ritterová Hana
1
1
Škůrková Kristýna
Skokanová Markéta
4
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Jakoubek Petr
Číž Petr
9
4
Machač Kristian
Bena Libor
6
12
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Hronek Vladimír Karlos
Kozohorský Vladimír
3
1
Vladík Jakub
Ehrenberger Filip
6
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
               
80
59
10
8
5
4

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 B

jméno
nar.
BH
1
Jakoubek Petr
21.04.1977
230
9
2
Hronek Vladimír Karlos
03.06.1987
751
3
3
Číž Petr
08.04.1979
479
4
4
Kozohorský Vladimír
26.10.1994
1044
1
5
Rosol Jakub
20.12.1992
1044
1
6
Novák Lukáš
01.03.2001
1044
1
7
Vaněk Martin
31.05.1976
1044
1
8
Lauer David
14.10.1994
1044
1
9
Haluzík Martin
20.12.2002
1044
1
10
Cizner Adam
25.05.2003
1044
1
21
Vodičková Tereza
16.03.1995
337
6
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
596
4
23
Haluzíková Veronika
10.05.1996
237
9
24
Jakoubková Kateřina
09.02.1999
346
6
25
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
1030
1
26
Ritterová Hana
10.06.1991
1030
1
27
Kittrichová Uršula (H)
21.07.1968
1030
1
28
Zikmundová Valérie
11.10.2006
1030
1

Soupiska Sokol Petrovice A

jméno
nar.
BH
1
Vladík Jakub
07.03.1998
377
6
2
Bena Libor
03.01.1986
182
12
3
Machač Kristian
28.06.1999
333
6
4
Heitmann Arndt (EU)
29.06.1968
530
4
5
Štěpánek Petr
16.07.1976
581
4
6
Brunclík Ondřej
30.03.1999
784
3
7
Khek Jakub
03.03.1998
974
3
8
Zákoutský Adam
16.01.1991
715
4
9
Pilnaj Vojtěch
07.09.1987
1044
1
10
Peřina Tadeáš
07.12.1989
1044
1
11
Braňka Štěpán
18.07.1987
1044
1
12
Ehrenberger Filip
05.01.1983
1044
1
21
Milecová Lenka (EU)
14.01.1997
740
3
22
Škůrková Kristýna
01.02.1997
620
4
23
Skokanová Markéta
16.10.1996
748
3
24
Skokanová Aneta
04.07.1993
1030
1
25
Krajdlová Tereza (H)
01.03.1997
1030
1
26
Lipárová Tereza
03.06.2000
1030
1
27
Šmejkalová Romana
16.02.2001
1030
1
28
Moslerová Gabriela
03.02.1998
1030
1