Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2016

Věková kategorie: dospělí

06. Krajský přebor V. skup.A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Tábor 1903 D
Tisknout
6
0
43:11
86:24
594:307
12
2
TK ZVVZ Milevsko B
Tisknout
4
2
30:24
66:50
529:447
10
3
TJ Blatná
Tisknout
4
2
26:28
56:60
473:496
10
4
TK Protivín z.s.
Tisknout
4
2
26:28
57:63
471:546
10
5
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
Tisknout
2
4
23:31
50:65
449:517
8
6
LTC Český Krumlov B
Tisknout
1
5
20:34
44:74
442:565
7
7
Jiskra Bechyně C
Tisknout
0
6
21:33
47:70
452:532
6
8
---  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
07.5.2016
5
Jiskra Bechyně C LTC Tábor 1903 D
3:6
6:12
56:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hartl Patrik
1
Pavlinec Patrik
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
2.
Novák Luboš
1
Škácha Přemysl
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Ševčíková Linda
1
Hanousková Tereza
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
4.
Smolíková Lucie
1
Bezdičková Kateřina
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Sviták Ladislav
1
Tesař Jan
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Fiala Otakar
1
Matušík Tomáš
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Ševčíková Linda
Smolíková Lucie
1
1
Hanousková Tereza
Bezdičková Kateřina
1
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Hartl Patrik
Sabo Igor
1
1
Pavlinec Patrik
Škácha Přemysl
1
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Sviták Ladislav
Fiala Otakar
1
1
Tesař Jan
Matušík Tomáš
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
               
56
89
6
12
3
6

Soupiska Jiskra Bechyně C

jméno
nar.
BH
1
Hlaváček Tomáš
26.06.1986
1048
1
2
Hartl Patrik
21.02.1981
1048
1
3
Novák Luboš
11.01.1986
1048
1
4
Sabo Igor
10.04.1974
1048
1
5
Sviták Ladislav
21.06.1975
1048
1
6
Fiala Otakar
07.07.1987
1048
1
7
Wágner Vendelín
16.10.1953
1048
1
8
Kalousek Miroslav
17.12.1960
1048
1
9
Růžička Jiří
06.10.1967
1048
1
10
Kodad Jakub
06.08.2000
1048
1
11
Dynda Matěj
28.04.2000
1048
1
21
Hodková Andrea
23.06.1990
953
3
22
Folprechtová Zuzana
11.09.1960
1011
1
23
Ševčíková Linda
18.04.1985
1011
1
24
ŠIMKOVÁ PAVLÍNA
28.06.2001
1011
1
25
Smolíková Lucie
16.05.1977
1011
1

Soupiska LTC Tábor 1903 D

jméno
nar.
BH
1
Sedláček Jan
07.03.2000
1048
1
2
Kopecký Tomáš
23.02.1996
1048
1
3
Pavlinec Patrik
25.04.1993
1048
1
4
Brázda Robin
29.03.1999
1048
1
5
Škácha Přemysl
02.09.1980
1048
1
6
Mareš Petr
08.04.1966
1048
1
7
Tupý Zdeněk
27.09.1965
1048
1
8
Tesař Jan
30.03.1967
1048
1
9
Matušík Jakub
20.06.1987
1048
1
10
Matušík Tomáš
30.08.1964
1048
1
11
Kolář Petr
08.09.1962
1048
1
12
Mareš Miroslav
21.12.1974
1048
1
21
Matušíková Kateřina
13.09.1998
593
4
22
Marcollová Kateřina
13.09.1997
1011
1
23
Kluzáková Nikol
27.08.2002
1011
1
24
Dvořáková Denisa
25.01.2003
1011
1
25
Hanousková Tereza
20.10.1988
1011
1
26
Vondráková Denisa
10.02.2004
1011
1
27
Bezdičková Kateřina
11.07.2004
1011
1