Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2011

Věková kategorie: dospělí

02. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pelhřimov B
Tisknout
7
0
49:14
100:35
733:522
14
2
TK ZVVZ Milevsko A
Tisknout
5
2
39:24
87:51
699:543
12
3
TJ Centropen Dačice A
Tisknout
4
3
31:32
70:74
616:647
11
4
Jiskra Bechyně B
Tisknout
3
4
30:33
68:74
633:628
10
5
Sokol TK Kaplice A
Tisknout
3
4
28:35
70:82
645:711
10
6
TK Tábor B
Tisknout
3
4
23:40
56:86
594:684
10
7
TJ Blatná
Tisknout
2
5
29:34
67:76
632:667
9
8
TJ Jiskra Třeboň A
Tisknout
1
6
23:40
53:93
561:711
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
14.5.2011
11
Jiskra Bechyně B TJ Jiskra Třeboň A
5:4
11:10
85:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
9
Bayerl Pavel (H)
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Hübner Lukáš
4
Novák Jan
6
6:4
4:6
0:6
10
16
1
2
0
1
3.
Zarycká Anastasia (Z)
1
Macháčková Karolína
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Lišková Jitka
1
Mertlová Barbara (H)
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Hartl Patrik
6
Beneš Zdeněk
1
6:3
3:6
6:3
15
12
2
1
1
0
6.
Kalousek Petr
9
Nováček Jan (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Zarycká Anastasia (Z)
Lišková Jitka
1
1
Macháčková Karolína
Mertlová Barbara (H)
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Kalousek Petr
Hartl Patrik
9
6
Novák Jan
Nováček Jan (H)
6
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Hübner Lukáš
Hlaváček Tomáš
4
1
Bayerl Pavel (H)
Beneš Zdeněk
4
1
2:6
6:3
6:3
14
12
2
1
1
0
               
85
80
11
10
5
4

Soupiska Jiskra Bechyně B

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
558
9
2
Hübner Lukáš
20.11.1980
1274
4
3
Hartl Patrik
21.02.1981
1085
6
4
Kalousek Petr
18.03.1990
638
9
5
Tsirkun Igor (Z)
05.08.1968
2550
1
6
Hlaváček Tomáš
26.06.1986
2550
1
7
Růžička Jiří
06.10.1967
2550
1
8
Wágner Vendelín
16.10.1953
2550
1
9
Tupý Jaroslav
06.08.1965
2550
1
10
Sabo Igor
10.04.1974
2550
1
11
Jančík Karel
16.04.1979
2550
1
12
Šeiner Milan
24.02.1959
2550
1
21
Folprechtová Zuzana
11.09.1960
873
3
22
Oramová Margareta
29.01.1974
1005
1
23
Procházková Lucie (H)
03.01.1998
1005
1
24
Zarycká Anastasia (Z)
08.01.1998
1005
1
25
Lišková Jitka
20.09.1977
1005
1
26
Hodková Andrea
23.06.1990
1005
1

Soupiska TJ Jiskra Třeboň A

jméno
nar.
BH
1
Bayerl Pavel (H)
02.04.1982
1301
4
2
Novák Jan
09.01.1964
1045
6
3
Vališ Jiří
12.10.1951
2098
3
4
Filsak Jan
24.02.1975
2439
3
5
Beneš Zdeněk
23.09.1958
2174
3
6
Skála Ivo
24.05.1962
2174
3
7
Beneš Zdeněk
04.05.1984
2550
1
8
Nováček Jan (H)
15.01.1996
2550
1
9
Pašek Felix
18.09.1976
2550
1
10
Bouchal Jiří
26.01.1975
2550
1
11
Hrubec Radek
14.04.1970
2550
1
12
Zavadil Michal
27.01.1972
2550
1
21
Vališová Marie
10.02.1956
1005
1
22
Nováková Denisa
09.01.1992
1005
1
23
Müllerová Gabriela (H)
02.09.1990
1005
1
24
Macháčková Karolína
19.08.1996
1005
1
25
Mertlová Barbara (H)
28.11.1996
1005
1
26
Sedláčková Martina
28.10.1976
1005
1