Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2006

Věková kategorie: dospělí

01. Jihočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Písek B
Tisknout
7
0
43:20
93:50
728:577
14
2
TJ TK MANE Hluboká n.V. A
Tisknout
5
2
35:28
76:61
640:550
12
3
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
Tisknout
4
3
38:25
84:57
686:599
11
4
TK Pelhřimov B
Tisknout
4
3
37:26
77:63
642:608
11
5
TK Tábor A
Tisknout
3
4
29:34
68:65
603:597
10
6
Jiskra Bechyně A
Tisknout
2
5
29:34
64:79
614:701
9
7
Sokol TK Kaplice A
Tisknout
2
5
22:41
48:86
600:677
9
8
TK Strakonice A
Tisknout
1
6
19:44
45:94
525:729
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2006
3
Jiskra Bechyně A TK Tábor A
3:6
6:13
77:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tlamicha Marek
3
Drda Milan
4
3:6
3:6
0:0
6
12
0
3
0
1
2.
Hlavnička Martin
1
Jirovský Jakub
1
6:2
7:5
0:0
13
7
2
1
1
0
3.
Plaňanská Eva (H)
4
Novotná Jitka
6
3:6
4:6
0:0
7
12
0
3
0
1
4.
Plaňanská Jana (H)
1
Koky Daniela
1
4:6
4:6
0:0
8
12
0
3
0
1
5.
Fárník Michal
1
Dušek Vojtěch
1
6:7
2:6
0:0
8
13
0
3
0
1
6.
Hübner Lukáš
1
Miloschewitsch Antonín
1
4:6
6:3
6:3
16
12
2
1
1
0
7.
Plaňanská Eva (H)
Vontorová Simona
4
3
Koky Daniela
Smržová Andrea
1
1
1:6
1:6
0:0
2
12
0
3
0
1
8.
Tlamicha Marek
Hlavnička Martin
3
1
Jirovský Jakub
Miloschewitsch Antonín
1
1
6:3
6:2
0:0
12
5
2
1
1
0
9.
Fárník Michal
Hübner Lukáš
1
1
Drda Milan
Dušek Vojtěch
4
1
1:6
4:6
0:0
5
12
0
3
0
1
               
77
97
6
21
3
6

Soupiska Jiskra Bechyně A

jméno
nar.
BH
1
Tlamicha Marek
21.01.1978
825
3
2
Hlavnička Martin
06.07.1970
907
1
3
Fárník Michal
30.03.1967
907
1
4
Hübner Lukáš
20.11.1980
907
1
5
Hlaváček Tomáš
26.06.1986
907
1
6
Hartl Patrik
21.02.1981
907
1
7
Šeiner Milan
24.02.1959
907
1
8
Wágner Vendelín
16.10.1953
907
1
9
Kalousek Petr
18.03.1990
907
1
10
Kalousek Miroslav
17.12.1960
907
1
21
Plaňanská Eva (H)
28.09.1987
414
4
22
Vontorová Simona
21.04.1986
837
3
23
Plaňanská Jana (H)
01.07.1990
937
1
24
Lišková Jitka
20.09.1977
937
1
25
Krejčová Jana
03.06.1984
937
1

Soupiska TK Tábor A

jméno
nar.
BH
1
Drda Milan
29.09.1984
554
4
2
Jirovský Jakub
02.10.1989
907
1
3
Dušek Vojtěch
03.06.1990
907
1
4
Miloschewitsch Antonín
15.02.1989
907
1
5
Fuka Lukáš
01.11.1985
907
1
6
Pech Tomáš
08.11.1978
907
1
7
Škácha Přemysl
02.09.1980
907
1
8
Vrbík Pavel
25.11.1973
907
1
9
Klicman Zbyněk
08.07.1967
907
1
10
Kutil Petr
25.06.1960
907
1
11
Tupý Zdeněk
27.09.1965
907
1
21
Novotná Jitka
09.08.1985
291
6
22
Koky Daniela
13.06.1991
937
1
23
Dvořáková Michaela
19.07.1985
937
1
24
Krákorová Barbora
03.09.1988
937
1
25
Smržová Andrea
08.04.1992
937
1
26
Křičenská Sandra
23.04.1986
937
1