Český tenisový svaz

Zakopalová postupuje ve Florianopolis, je ve čtvrtfinále

26.02.2014

Další úspěšný zápas má za sebou Klára Zakopalová, která na turnaji ve Florianopolis postoupila do čtvrtfinále. Turnajová trojka ve druhém kole vyřadila Francouzku Alize Lim 6:3 6:3. Končí naopak Barbora Záhlavová-Strýcová, která nestačila na Yaroslavu Shvedovou po setech 2:6 5:7.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.