Český tenisový svaz

Summer Cup 12&U: Chlapci mají bronz, dívky čtvrté

13.08.2013

V neděli 11. srpna skončily v Antalyi (TUR) a Ajacciu (FRA) finálové skupiny Summer Cupu do 12-ti let. Čeští chlapci ve skupině porazili Rumunsko a podlehli Velké Británii a pozdějším vítězům z Itálie. V boji o třetí místo porazili Polsko 3:0 a odváží si bronzové medaile. Dívky skončily na celkovém čtvrtém místě.

František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.