Český tenisový svaz

Markéta Vondroušová je v osmifinále wimbledonské juniorky

01.07.2014

Po semifinálové účasti na juniorském Roland Garros se Markétě Vondroušové (1999, 14. ITF) daří i na trávě ve Wimbledonu. Česká juniorka již postoupila do osmifinále, když ve druhém kole vyřadila Slovenku Kužmovou 6:3 6:2. Simona Heinová (1997, 40. ITF) utkání druhého kola proti Číňance Xu vzdala za stavu 0:5. Marie Bouzková skončila hned na úvod na raketě Slovenky Šramkové. Dvouhra juniorky. Dvouhra junioři.

Mezi juniory se z českých hráčů představil David Poljak, který však nepřešel přes první kolo, když nestačil na Jordiho Arconada (ARG) 4:6 5:7.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.