Český tenisový svaz

Univerziáda 2013 v Kazani

22.07.2013

Světová univerziáda je Olympiáda pro vysokoškolské studenty, která se koná každé dva roky. Letošní 27. ročník proběhl ve dnech 6.-17.7. v ruské Kazani. Z českých hráčů nás reprezentovali Kateřina Vaňková, Kateřina Kramperová a Petr Michnev. Katka Vaňková (TK Sparta Praha) získala pro Českou republiku bronzovou medaili. Výsledky.

František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.