Český tenisový svaz

Fed Cup: Češky vyhrály rozhodující čtyřhru a jsou ve finále

17.04.2016

Během druhého hracího dne nejdříve Karolína Plíšková v souboji týmových jedniček porazila Timeu Bacsinsky 6:4 6:2 a poslala Češky do vedení 2:1. Hrdinka prvního dne Viktorija Golubic poté ale srovnala skóre na 2:2, když porazila Báru Strýcovou 3:6 7:6(6) 6:1. V rozhodující čtyřhře ale dominovaly české hráčky, Plíšková s Hradeckou nedaly šanci dvojici Hingis, Golubic a po setech 6:2 6:2 slaví popáté za šest let postup do finále Fed Cupu.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.