Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Z.Kocmana-Oblastní soutěž 1.třída skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s.
Tisknout
5
1
48:12
48:12
307:111
11
2
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
5
1
40:20
40:20
300:187
11
3
TK Hlučín
Tisknout
4
2
44:16
44:16
286:182
10
4
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
4
2
40:20
40:20
275:165
10
5
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE
Tisknout
2
4
14:46
14:46
147:288
8
6
TK SC OSTRAVA
Tisknout
1
5
12:48
12:48
109:314
7
7
TC Třinec
Tisknout
0
6
12:48
12:48
139:316
6
8
TK Dolní Benešov-odstoupil ze soutěžě  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
18.06.2023
28
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. TK SC OSTRAVA
10:0
10:0
60:4
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Burianová Klára
1
Holemý Kryštof
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
2.
Barinka Nick
1
Adéla Matúš
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
3.
Hadamcziková Laura
1
Karlová Anna
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
4.
Abrahamcziková Nina
1
Košmidrová Tereza
1
6:1
 
 
6
1
1
0
1
0
5.
Burianová Klára
1
Adéla Matúš
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
6.
Barinka Nick
1
Holemý Kryštof
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
7.
Hadamcziková Laura
1
Reiská Lilly
1
6:2
 
 
6
2
1
0
1
0
8.
Abrahamcziková Nina
1
Karlová Anna
1
6:1
 
 
6
1
1
0
1
0
9.
Burianová Klára
Barinka Nick
1
1
Holemý Kryštof
Reiská Lilly
1
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
10.
Hadamcziková Laura
Abrahamcziková Nina
1
1
Karlová Anna
Košmidrová Tereza
1
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
               
60
4
10
0
10
0

Soupiska SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s.

jméno
nar.
BH
1
Burianová Klára
29.09.2014
939
1
2
Barinka Nick
24.04.2014
939
1
3
Hadamcziková Laura
03.07.2014
939
1
4
Abrahamcziková Nina
18.08.2015
939
1
5
Šafařík Filip
03.10.2014
939
1
6
Mouffak Aymen
11.08.2015
939
1
7
Benýšková Ester
17.09.2014
939
1
8
Šafaříková Tereza
03.10.2014
939
1
9
Paterek Antonín
27.02.2016
939
1
10
Postulková Nikol
19.12.2014
939
1
11
Děnglová Ema
29.02.2016
939
1
12
Esslerová Sofie
17.06.2014
939
1

Soupiska TK SC OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Holemý Kryštof
02.05.2016
939
1
2
Kutnohorský Josef
30.11.2015
939
1
3
Adéla Matúš
09.07.2015
939
1
4
Petr Janiurek
30.01.2014
939
1
5
Karlová Anna
19.03.2016
939
1
6
Košmidrová Tereza
18.07.2014
939
1
7
Prešerová Lada
20.06.2015
939
1
8
Reiská Lilly
20.02.2016
939
1