Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Z.Kocmana-Oblastní soutěž 1.třída skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s.
Tisknout
5
1
48:12
48:12
307:111
11
2
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
5
1
40:20
40:20
300:187
11
3
TK Hlučín
Tisknout
4
2
44:16
44:16
286:182
10
4
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
4
2
40:20
40:20
275:165
10
5
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE
Tisknout
2
4
14:46
14:46
147:288
8
6
TK SC OSTRAVA
Tisknout
1
5
12:48
12:48
109:314
7
7
TC Třinec
Tisknout
0
6
12:48
12:48
139:316
6
8
TK Dolní Benešov-odstoupil ze soutěžě  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
28.05.2023
20
TK SC OSTRAVA TC Ostrava Nová Ves
1:9
1:9
18:59
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Holemý Kryštof
1
Migdal Michael
1
2:6
 
 
2
6
0
1
0
1
2.
Kutnohorský Josef
1
Sikorová Laura
1
0:6
 
 
0
6
0
1
0
1
3.
Adéla Matúš
1
Bajgarová Mariana
1
0:6
 
 
0
6
0
1
0
1
4.
Karlová Anna
1
Gyüreková Nela
1
7:5
 
 
7
5
1
0
1
0
5.
Holemý Kryštof
1
Sikorová Laura
1
1:6
 
 
1
6
0
1
0
1
6.
Karlová Anna
1
Migdal Michael
1
2:6
 
 
2
6
0
1
0
1
7.
Košmidrová Tereza
1
Gyüreková Nela
1
2:6
 
 
2
6
0
1
0
1
8.
Prešerová Lada
1
Bajgarová Mariana
1
1:6
 
 
1
6
0
1
0
1
9.
Kutnohorský Josef
Košmidrová Tereza
1
1
Migdal Michael
Gyüreková Nela
1
1
2:6
 
 
2
6
0
1
0
1
10.
Prešerová Lada
Reiská Lilly
1
1
Sikorová Laura
Bajgarová Mariana
1
1
1:6
 
 
1
6
0
1
0
1
               
18
59
1
9
1
9

Soupiska TK SC OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Holemý Kryštof
02.05.2016
939
1
2
Kutnohorský Josef
30.11.2015
939
1
3
Adéla Matúš
09.07.2015
939
1
4
Petr Janiurek
30.01.2014
939
1
5
Karlová Anna
19.03.2016
939
1
6
Košmidrová Tereza
18.07.2014
939
1
7
Prešerová Lada
20.06.2015
939
1
8
Reiská Lilly
20.02.2016
939
1

Soupiska TC Ostrava Nová Ves

jméno
nar.
BH
1
Ihnát Peter Pavol
05.10.2014
939
1
2
Migdal Michael
22.11.2014
939
1
3
Sikorová Laura
21.01.2014
939
1
4
Bajgarová Mariana
18.07.2014
939
1
5
Gyüreková Nela
27.03.2014
939
1
6
Kočí Fabian
12.12.2015
939
1
7
Vychodilová Barbora
07.08.2016
939
1
8
Çelik Charlotte
01.06.2015
939
1
9
Ihnát Pavol Gregor
03.04.2016
939
1