Datum: |
01.-01.09. |
Pořadatel: |
TJ Sokol Uherský Brod (200) |
Kódové číslo: |
916736 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krčmář David |
9. května 1219 | |
688 01 Uherský Brod | |
Tel. (1): |
606604177 |
E-mail: |
krcmaroval@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 20.03.2018 10:17:11 |
2. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 21.03.2018 17:07:26 |
3. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | volná karta | 17.04.2018 20:32:53 |
4. |
Stanislav Tobiáš | 06.05.2009 | TK Fatra Napajedla | volná karta | 12.05.2018 21:12:17 |
5. |
Žiška Matěj | 02.10.2009 | TK Uherské Hradiště | volná karta | 18.05.2018 11:17:01 |
6. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | volná karta | 01.06.2018 08:20:48 |
7. |
Novák Petr | 10.05.2009 | Tenisový klub Vracov, z.s. | volná karta | 02.06.2018 17:54:56 |
8. |
Šenková Sára | 26.07.2009 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 29.06.2018 09:49:09 |
9. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 01.07.2018 15:35:28 |
10. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | volná karta | 01.07.2018 22:37:04 |
11. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | volná karta | 08.07.2018 12:03:01 |
12. |
Kučera Lukáš | 19.06.2011 | TJ Sokol Uherský Brod | volná karta | 04.08.2018 22:36:30 |
13. |
Vondráček Vojtěch | 09.01.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 05.08.2018 08:54:02 |
14. |
Repíková Alice | 07.07.2010 | LTC Hodonín | volná karta | 12.08.2018 11:11:41 |
15. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 16.08.2018 10:05:26 |
16. |
Malásková Michaela | 26.04.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | volná karta | 16.08.2018 10:06:08 |
17. |
Ščibravá Diana | 11.05.2010 | - | volná karta | 18.08.2018 20:24:23 |
18. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 22.08.2018 12:43:44 |
19. |
Blažej Adam | 08.10.2010 | TC BORS CLUB | volná karta | 23.08.2018 07:24:57 |
20. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.08.2018 10:28:55 |
21. |
Kotek Dan | 03.06.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 28.08.2018 21:50:09 |
22. |
Gregorová Sofie | 18.01.2011 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 29.08.2018 07:08:03 |
23. |
Pazderová Veronika | 06.01.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | volná karta | 30.08.2018 16:27:08 |
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kolář Patrik | 27.02.2009 | TK Zlín | 31.08.2018 17:43:10 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Nešporová Karolína | 03.07.2010 | Jiskra Otrokovice | odhlášeno hráčem | 06.08.2018 13:24:42 |
2. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno pořadatelem | 29.08.2018 21:34:09 |
3. |
Lačňák Tobiáš | 17.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno pořadatelem | 31.08.2018 13:45:53 |
4. |
Majc André | 25.09.2009 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 31.08.2018 17:30:17 |