Datum: |
23.-24.03. |
Pořadatel: |
SPORT EDEN Beroun (400) |
Místo konání: |
Beroun |
Kódové číslo: |
906676 |
Dvorců + povrch: |
2 umělá antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Dřížďal Jiří |
Jungmannova 1139 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
732360369 |
E-mail: |
J.Drizdal@seznam.cz |
Internet: |
www.sporteden.cz/ |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Veberová Nikola | 23.08.2010 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 02.11.2018 13:46:02 |
2. |
Burianová Lucie | 20.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 12.11.2018 17:45:43 |
3. |
Kaslová Sofie | 29.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 15.11.2018 21:07:29 |
4. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 19.11.2018 12:00:39 |
5. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 25.11.2018 13:32:28 |
6. |
Jelínková Adéla | 29.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 25.11.2018 15:46:44 |
7. |
Hlaváčková Anna | 25.08.2010 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 02.12.2018 20:06:29 |
8. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | volná karta | 20.12.2018 21:50:21 |
9. |
Solucevova Anna | 25.10.2010 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 27.01.2019 10:29:34 |
10. |
Doleželová Alžběta | 02.03.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 05.03.2019 10:35:07 |
11. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 18.03.2019 13:03:51 |
12. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | volná karta | 20.03.2019 08:42:10 |
13. |
Keprtová Veronika | 28.05.2011 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 20.03.2019 09:50:02 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | přijat | 01.11.2018 22:12:08 |
2. |
Nejedlý Vít | 07.10.2010 | SPORT EDEN Beroun | přijat | 06.12.2018 09:33:40 |
3. |
Šenych Ondřej | 08.05.2010 | TJ Sokol Vysočany | přijat | 10.12.2018 10:37:39 |
4. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | přijat | 04.01.2019 18:11:50 |
5. |
Matura Daniel | 16.01.2011 | Lokomotiva Zdice | přijat | 13.01.2019 14:04:05 |
6. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | přijat | 22.01.2019 13:38:05 |
7. |
Kaloš Jan | 21.06.2010 | LTC Beroun, z.s. | přijat | 23.01.2019 15:00:49 |
8. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | přijat | 01.02.2019 16:02:01 |
9. |
Masopust Matěj | 20.04.2010 | LTC Beroun, z.s. | přijat | 25.02.2019 12:20:10 |
10. |
Pokorný Jan | 05.05.2010 | Lokomotiva Zdice | přijat | 05.03.2019 14:47:46 |
11. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | přijat | 07.03.2019 22:37:06 |
12. |
Ondrejka Vojtěch | 08.04.2011 | SPORT EDEN Beroun | přijat | 20.03.2019 09:52:31 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rosa Vojtěch | 16.08.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 26.02.2019 17:24:37 |
2. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 26.02.2019 23:26:00 |
3. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 07.03.2019 14:24:47 |
4. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | odhlášeno hráčem | 12.03.2019 21:48:43 |
5. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 19.03.2019 23:29:27 |
6. |
Slavíčková Sabina | 21.06.2010 | SPORT EDEN Beroun | odhlášeno pořadatelem | 20.03.2019 09:51:57 |
7. |
Góralczyk Hugo | 02.07.2011 | SPORT EDEN Beroun | odhlášeno pořadatelem | 20.03.2019 09:52:12 |
8. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno pořadatelem | 21.03.2019 11:13:26 |