Název: |
TO SK Cup 2018 |
Datum: |
04.-04.03. |
Pořadatel: |
TO SK Žamberk (300) |
Kódové číslo: |
906657 |
Dvorců + povrch: |
2 kanadská antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Neugebauer Radek |
Na Rozárce 983 | |
564 01 Žamberk | |
Tel. (1): |
737526964 |
E-mail: |
tenis@zamberk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Husak Michal | 13.10.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 01.11.2017 08:41:56 |
2. |
Herník Vojtěch | 01.09.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 01.11.2017 20:42:59 |
3. |
Pala Matyáš | 28.06.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 03.11.2017 08:49:04 |
4. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 08.11.2017 08:29:06 |
5. |
Čevorová Nela | 15.05.2009 | TO SK Žamberk | volná karta | 13.11.2017 19:58:43 |
6. |
Šlechta David | 15.03.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 17.11.2017 20:48:36 |
7. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 20.11.2017 09:08:27 |
8. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 28.12.2017 00:09:26 |
9. |
Lošťák Matouš | 01.10.2009 | TO Meziboří | volná karta | 06.01.2018 14:40:56 |
10. |
Václavková Karolina | 20.07.2010 | TK Dolní Dobrouč | volná karta | 07.01.2018 10:55:12 |
11. |
Rybičková Karolína | 19.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 11.01.2018 12:00:24 |
12. |
Sodomka Daniel | 18.12.2010 | DTK Skuteč | volná karta | 14.01.2018 13:31:29 |
13. |
Arnold Tomáš | 27.11.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 17.01.2018 12:01:12 |
14. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 17.01.2018 12:50:19 |
15. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 28.02.2018 15:51:27 |
16. |
Sviták Michal | 08.03.2010 | TO SK Žamberk | volná karta | 02.03.2018 10:30:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jandíková Eva | 19.06.2010 | TO SK Žamberk | odhlášeno hráčem | 25.01.2018 07:41:50 |
2. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.02.2018 10:31:59 |
3. |
Krsička David | 13.01.2009 | TK Ústí n. Orlicí | odhlášeno hráčem | 25.02.2018 20:15:10 |
4. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 26.02.2018 19:59:34 |
5. |
Hamanová Aneta | 23.06.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 01.03.2018 20:31:33 |
6. |
Chadima Matěj | 26.09.2009 | TK Ústí n. Orlicí | odhlášeno pořadatelem | 02.03.2018 09:39:21 |
7. |
Pospíšilová Anna Milada | 21.11.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno pořadatelem | 02.03.2018 10:29:25 |
8. |
kunetova barbora | 26.05.2009 | Sokol Zábřeh | odhlášeno pořadatelem | 02.03.2018 13:30:01 |
9. |
Stříteský Jakub | 18.08.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno pořadatelem | 03.03.2018 07:11:39 |
10. |
Grofová Gabriela | 20.06.2009 | TC Chrudim z.s. | odhlášeno pořadatelem | 03.03.2018 09:48:04 |