Český tenisový svaz
Název:
Wilson Cup
Datum:
22.-22.02.
Pořadatel:
WILSON Tenis Centrum (400)
Kódové číslo:
906640
Dvorců + povrch:
6 koberec
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:45 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Šimek Roman
Modletice 108
251 70 Praha-východ
Tel. (1):
603797269
E-mail:
recepce@wilsoncentrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Boček Matyáš 22.07.2011 WILSON Tenis Centrum volná karta
28.12.2019 09:34:21
2.
Sirový Šimon 28.11.2011 I.ČLTK Praha volná karta
02.01.2020 23:04:53
3.
Jougl Matyáš 21.04.2011 Slavoj Český Brod volná karta
04.01.2020 06:31:41
4.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 I.ČLTK Praha volná karta
25.01.2020 19:26:09
5.
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Lokomotiva Zdice volná karta
06.02.2020 12:43:33
6.
Zeinerová Viktorie 27.07.2011 LTC Modřany 2005 volná karta
07.02.2020 17:14:04
7.
Hugová Kateřina 07.07.2012 LTC Modřany 2005 volná karta
07.02.2020 18:48:14
8.
Stehlíková Viktorie 06.06.2012 TK Roja Příbram z.s. volná karta
11.02.2020 18:57:26
9.
Zbořil JAKUB 14.08.2011 Tenisový klub Benátky nad Jizerou volná karta
13.02.2020 12:20:46
10.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha volná karta
14.02.2020 17:45:31
11.
Haramule David 31.03.2012 Sokol Čimice volná karta
14.02.2020 20:30:45
12.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly volná karta
16.02.2020 16:09:56
13.
Burešová Liliana 25.06.2011 LTC Litvínov volná karta
17.02.2020 13:54:33
14.
Silina Kseniia 24.05.2011 I.ČLTK Praha volná karta
18.02.2020 16:44:33
15.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice volná karta
19.02.2020 08:08:05
16.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. volná karta
19.02.2020 21:04:34
17.
Klvaň Maxmilián 03.02.2011 LTC Kolín volná karta
19.02.2020 21:37:53
18.
Stoyanova Lia 18.04.2011 TC ESO Praha z.s. volná karta
20.02.2020 13:22:02
19.
Tichy Jan 06.06.2011 TK Sport Kolovraty volná karta
20.02.2020 19:24:12
20.
Soukup Marek 20.11.2011 TK Čelákovice volná karta
20.02.2020 19:36:15
21.
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha volná karta
21.02.2020 10:22:15
22.
Kouba Adam 09.07.2012 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. volná karta
21.02.2020 16:29:12
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Jan 16.10.2013 TK TOLA odhlášeno hráčem
05.01.2020 18:01:21
2.
Bartůška Jan 06.03.2012 WILSON Tenis Centrum odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 14:13:20
3.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
13.02.2020 15:50:04
4.
Jiráková Sofie 01.08.2012 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
16.02.2020 21:57:44
5.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice odhlášeno hráčem
17.02.2020 17:38:12
6.
Kolářová Viktorie 31.01.2011 TGC Kunratice odhlášeno hráčem
19.02.2020 10:25:58
7.
Plecitý Vít 05.04.2011 TK Hořovice odhlášeno pořadatelem
20.02.2020 18:07:33
8.
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
20.02.2020 18:38:31
9.
trojan max 06.10.2011 Tenis Dobříš odhlášeno pořadatelem
21.02.2020 08:04:33
10.
Dvořák Jonáš 09.05.2011 Slavoj Český Brod odhlášeno pořadatelem
21.02.2020 15:40:00
11.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno pořadatelem
21.02.2020 16:23:46
12.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s. odhlášeno pořadatelem
21.02.2020 17:00:52