Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  Tenis Dobříš
Datum:  01.-05.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Pávková Katrin
 
 
 
Kotrčová Eliška
6:0, 6:1
 
Pechová Marina
6:3, 6:0
 
KULTOVÁ ELLEN
6:4, 6:4
 
Židelová Viktorie
7:5, 6:1
 
Urbanová Lucie
6:2, 6:2
 
 
 
Heiderová Karolína
6:3, 6:3
 
 
 
Valentová Tereza
scr.
 
Prepslová Agáta
6:1, 6:2
 
Peldová Nikola
6:2, 7:5
 
Moravcová Viktorie
6:0, 6:0
 
Šmejkalová Amélie
6:0, 7:5
 
 
 
Charvátová Kateřina
7:5, 6:1
 
 
 
Suchá Amy
6:1, 6:0
 
Slaměníková Marie
6:1, 6:4
 
Dolejší Eliška
6:3, 7:5
 
Belšánová Eva
6:4, 6:3
 
Mičolová Nela
6:3, 6:0
 
 
 
Starečková Viktorie
6:4, 6:4
 
 
 
Valentová Karolina
6:0, 6:1
 
Smíšková Anna
6:2, 6:2
 
Sanders Natalia
6:3, 6:1
 
Michálková Barbora
6:4, 6:3
 
Látalová Adéla
6:2, 6:3
 
 
 
Paterová Natálie
6:3, 6:2
 
 
 
Skybová Eliška
scr.
 
Tomcová Štěpánka
3:6, 6:1, 6:1
 
Machková Natálie
6:3, 6:3
 
Zámečníková Kristina
7:5, 6:2
 
Šalková Natálie
6:3, 6:1
 
 
 
Nováková Veronika
6:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Hajná Kateřina
6:2, 6:0
 
Škudrnová Sabina
6:3, 2:6, 7:6 (6)
 
CHARVÁTOVÁ NELA
7:5, 6:0
 
Davidová Natali
6:1, 6:3
 
Čornyjová Yvona
6:4, 6:0
 
 
 
Bejlek Sára
6:1, 6:3
 
 
 
Navrátilová Magdalena
6:2, 6:0
 
Linhartová Nela
4:6, 7:5, 6:4
 
Surovčíková Sára
6:1, 6:2
 
Zezhulčíková Tereza
6:1, 6:0
 
Smékalová Magdaléna
4:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Válková Simona
6:4, 6:2
 
 
 
Hrabalová Eliška
7:6, 6:2
 
Mlenská Sára
6:3, 6:2
 
Adamcová Jessica
6:2, 7:5
 
Oktiabreva Anastasiia
6:2, 7:6
 
Bartůňková Nikola
6:0, 6:1
 
 
 
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pávková Katrin 1260
Bartůňková Nikola 1660
Čornyjová Yvona 2945
Charvátová Kateřina 3045
Bejlek Sára 3235
Paterová Natálie 3935
Šmejkalová Amélie 4035
Látalová Adéla 4435
Kategorie : 13Součet BH: 350
Kódové číslo akce: 812261

Bartůňková Nikola - Bejlek Sára
 
 
 
Hajná Kateřina - Belšánová Eva
6:3, 6:1
 
Machková Natálie - Heřmanová Barbora
6:2, 6:1
 
CHARVÁTOVÁ NELA - Mlenská Sára
4:0, scr.
 
 
 
Smékalová Magdaléna - Michálková Barbora
6:0, 6:3
 
 
 
Čornyjová Yvona - Heiderová Karolína
6:4, 6:2
 
 
 
KULTOVÁ ELLEN - Skybová Eliška
6:4, 6:3
 
Kotrčová Eliška - Valentová Tereza
6:4, 6:3
 
Dolejší Eliška - Kasková Valentýna
6:2, 6:4
 
Šalková Natálie - Moravcová Viktorie
6:0, 6:0
 
Nováková Veronika - Válková Simona
7:5, 6:4
 
 
 
Starečková Viktorie - Látalová Adéla
7:6 (6), 6:1
 
 
 
Židelová Viktorie - Valentová Karolina
6:2, 6:4
 
Horáčková Viktorie - Karbanová Barbora
6:1, 0:6, 1:0 (10)
 
Davidová Natali - Slaměníková Marie
5:7, 6:3, 1:0 (4)
 
Navrátilová Magdalena - Zezhulčíková Tereza
6:4, 6:1
 
Mičolová Nela - Šmejkalová Amélie
6:2, 6:1
 
 
 
Hrabalová Eliška - Zámečníková Kristina
1:6, 1:6, 1:0 (8)
 
 
 
Prepslová Agáta - Suchá Amy
6:0, 6:4
 
Peldová Nikola - Adamcová Jessica
6:1, 6:3
 
Škudrnová Sabina - Tomcová Štěpánka
scr.
 
Surovčíková Sára - Oktiabreva Anastasiia
7:5, 2:6, 1:0 (8)
 
Charvátová Kateřina - Paterová Natálie
6:0, 6:1
 
 
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Bartůňková Nikola 1660
Čornyjová Yvona 2945
Charvátová Kateřina 3045
Bejlek Sára 3235
Paterová Natálie 3935
Šmejkalová Amélie 4035
Látalová Adéla 4435
Mičolová Nela 4535
Kategorie : 12Součet BH: 325
Kódové číslo akce: 814261

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sportcentrum Uhříněves

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Heřmanová Barbora06.02.2005SK HAMR, z.s.