Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:  18.-22.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Bejlek Sára
 
 
 
Kučerová Alexandra
6:4, 6:2
 
Apostolova Nikol
6:0, 6:0
 
Kubáňová Vendula
6:2, 6:4
 
Moravcová Viktorie
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Cinková Natálie
 
Svobodová Klára
6:3, 6:2
 
 
 
Líbalová Jolana
6:1, 6:3
 
Denková Adéla
6:2, 7:5
 
Gregůrková Nicol
6:1, 6:0
 
Zezhulčíková Tereza
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Heiderová Karolína
 
Mičolová Nela
6:2, 6:4
 
 
 
Valentová Tereza
6:1, 6:1
 
Slaměníková Marie
2:6, 6:4, 6:1
 
Tokářová Terezie
6:2, 6:1
 
Šerá Nela
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Michálková Barbora
 
Slováková Kamila
6:4, 6:4
 
 
 
Slováčková Klára
7:6 (4), 6:1
 
Hradecká Lucia
6:3, 6:0
 
Suchá Amy
6:2, 6:4
 
Huťková Valerie
6:1, 6:4
 
 
3:6, 6:1, 6:4
 
Urbanová Lucie
 
Starečková Viktorie
7:5, 6:3
 
 
 
Procházková Nela
6:2, 6:2
 
Brožová Amélie
6:2, 6:1
 
Kareisová Jana
6:1, 6:3
 
Hajná Kateřina
6:0, 6:2
 
 
5:7, 7:5, 6:4
 
Fížová Monika
 
Nováková Veronika
6:4, 6:2
 
 
 
Linhartová Nela
6:4, 6:2
 
Jelínková Anna
6:4, 6:2
 
Mlenská Sára
6:1, 5:7, 6:4
 
Krajmer Karolína
6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Viktorinová Eliška
 
Válková Simona
6:3, 6:3
 
 
 
Závišková Barbora
6:3, 6:2
 
Davidová Natali
6:3, 6:3
 
Navrátilová Magdalena
7:5, 6:3
 
Motyková Markéta
6:4, 7:5
 
 
6:0, 6:2
 
Smékalová Magdaléna
 
Ježková Stela
6:2, 6:3
 
 
 
Navrátilová Liliana
7:6 (6), 6:2
 
Bártová Natálie
6:3, 5:7, 6:2
 
Fukalová Kateřina
6:0, 6:2
 
Surovčíková Sára
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:7 (3), 6:3
 
Šmejkalová Amélie
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef
Poznámka pořadatele: fotogalerie: http://tkdeza.rajce.idnes.cz/
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bejlek Sára 3235
Šmejkalová Amélie 4035
Viktorinová Eliška 4135
Mičolová Nela 4535
Urbanová Lucie 4735
Starečková Viktorie 4930
Heiderová Karolína 5230
Válková Simona 5430
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 812209

Mičolová Nela - Šmejkalová Amélie
 
 
 
Bártová Natálie - Šerá Nela
7:6 (3), 5:7, 1:0 (5)
 
Davidová Natali - Motyková Markéta
6:1, 4:6, 1:0 (13)
 
Denková Adéla - Navrátilová Liliana
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Starečková Viktorie - Heřmanová Barbora
 
Michálková Barbora - Smékalová Magdaléna
6:1, 2:6, 1:0 (5)
 
 
 
Moravcová Viktorie - Linhartová Nela
scr.
 
Gregůrková Nicol - Jelínková Anna
7:5, 6:4
 
Valentová Tereza - Líbalová Jolana
4:6, 7:5, 1:0 (4)
 
Mlenská Sára - Ježková Stela
6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Slováková Kamila - Fížová Monika
 
Kareisová Jana - Viktorinová Eliška
6:3, 6:7 (5), 1:0 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Huťková Valerie - Cinková Natálie
 
Apostolova Nikol - Suchá Amy
7:5, 4:6, 1:0 (4)
 
Navrátilová Magdalena - Zezhulčíková Tereza
7:5, 7:6
 
 
6:2, 6:1
 
Urbanová Lucie - Nováková Veronika
 
Válková Simona - Svobodová Klára
2:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Závišková Barbora - Slaměníková Marie
 
Kubáňová Vendula - Fukalová Kateřina
6:1, 6:4
 
Krajmer Karolína - Hradecká Lucia
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Bejlek Sára - Heiderová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Josef Vlk
Počet dvojic21
NasazeníBH
Bejlek Sára 3235
Šmejkalová Amélie 4035
Viktorinová Eliška 4135
Mičolová Nela 4535
Urbanová Lucie 4735
Starečková Viktorie 4930
Heiderová Karolína 5230
Válková Simona 5430
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 814209

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Harajda Ema07.06.2007TK Na Dolině o.s.
Prepslová Agáta13.05.2005Lob S.A. Bohnice, zs

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Valentová Tereza20.02.2007TK Olymp Praha
Hrbková Daniela19.01.2006TK TENNISPOINT FM
Neštická Anna Marie13.03.2006I.ČLTK Praha
Chromcová Adéla31.07.2006TK TENNISPOINT FM
Heřmanová Barbora06.02.2005SK HAMR, z.s.