Název: |
WILSON CUP |
Datum: |
15.-17.08. |
Pořadatel: |
Beskydský tenisový klub (C - 200) |
Místo konání: |
Frýdlant nad Ostravicí |
Kódové číslo: |
816165 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Komínek Martin |
Sportovní | |
739 11 Frýdlant n. O. | |
Tel. (1): |
737464359 |
E-mail: |
kominekmart@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | 243 |
12 |
14.08.2020 15:06:11 |
||
2. |
Řezáčová Leontýna | 20.02.2008 | TK Hlučín | 315 |
9 |
02.08.2020 15:55:21 |
||
3. |
Peroutková Eliška | 20.05.2009 | TK Na Dolině o.s. | 435 |
6 |
04.08.2020 17:33:29 |
||
4. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 439 |
6 |
08.08.2020 16:47:30 |
||
5. |
Ďurajková Vanessa | 22.09.2008 | TK Hlučín | 453 |
6 |
14.08.2020 14:46:57 |
||
6. |
Gabzdylová Natálíe | 18.05.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 483 |
6 |
13.08.2020 08:32:55 |
||
7. |
Kreuzingerová Natálie | 14.02.2009 | TK Hlučín | 724 |
4 |
11.08.2020 09:30:46 |
||
8. |
Scheibinger Valerie | 22.04.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 753 |
4 |
30.07.2020 09:12:21 |
||
9. |
Odleváková Vendula | 16.07.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 776 |
4 |
14.08.2020 15:24:12 |
||
10. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:09:09 |
||
11. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 21:55:26 |
||
12. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | 1227 |
1 |
15.04.2020 18:30:47 |
||
13. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1227 |
1 |
24.05.2020 11:39:54 |
||
14. |
Martellini Meggie | 27.10.2010 | TK Na Dolině o.s. | 1227 |
1 |
02.06.2020 01:49:19 |
||
15. |
Haring Nicole | 04.11.2010 | TK Na Dolině o.s. | 1227 |
1 |
18.07.2020 00:21:16 |
||
16. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1227 |
1 |
21.07.2020 09:59:42 |
||
17. |
Masná Agáta | 08.09.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
03.08.2020 18:35:05 |
||
18. |
Charitonidu Nela | 12.10.2010 | TK Hlučín | 1227 |
1 |
05.08.2020 08:52:25 |
||
19. |
Hájková Laura | 28.11.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
10.08.2020 12:14:41 |
||
20. |
Handzo Zoe | 11.09.2010 | - | 1227 |
1 |
10.08.2020 12:15:33 |
||
21. |
Bradnová Eliška | 02.03.2009 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 1227 |
1 |
10.08.2020 15:37:44 |
||
22. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 1227 |
1 |
13.08.2020 19:00:22 |
||
23. |
Borovská Barbora | 08.01.2010 | Tenisklub7 | 1227 |
1 |
13.08.2020 22:24:20 |
||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2020 19:34:58 |
|
2. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2020 10:42:18 |
|
3. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 21:22:49 |
|
4. |
Válková Elen | 06.09.2008 | TC Bajda Kroměříž | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2020 23:23:50 |
|
5. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2020 20:14:35 |
|
6. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 20:38:27 |
|
7. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.08.2020 15:59:43 |
|
8. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 15:17:46 |
|
9. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.08.2020 12:55:23 |
|
10. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 07:58:55 |
|
11. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 17:21:58 |
|
12. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 03:46:03 |
|
13. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 11:33:53 |
|
14. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 11:54:18 |
|
15. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1227 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 09.08.2020 12:00:05 |
|
16. |
Knobel Victoria | 13.01.2009 | TJ MEZ Vsetín | 753 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 14.08.2020 13:05:31 |