Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Havlová Natálie
 
 
 
Mlenská Sára
6:0, 6:0
 
Ježková Stela
6:1, 7:6 (9)
 
Maršálková Aneta
6:2, 7:5
 
Slaměníková Marie
6:4, 7:5
 
Šalková Natálie
6:2, 6:1
 
 
 
Zámečníková Kristina
6:3, 6:2
 
 
 
Straková Sára
6:3, 6:3
 
Prepslová Agáta
6:3, 6:1
 
Jiříková Klára
scr.
 
Valentová Tereza
6:2, 6:1
 
Mičolová Nela
6:2, 6:1
 
 
 
Bejlek Sára
3:6, 6:3, 6:0
 
 
 
Moravcová Viktorie
6:3, 6:1
 
Machková Natálie
6:4, 6:3
 
Davidová Natali
6:2, 6:1
 
Grünová Eliška
6:7 (4), 6:2, 6:1
 
Urbanová Lucie
6:1, 6:0
 
 
 
Nováková Veronika
6:3, 6:3
 
 
 
CHARVÁTOVÁ NELA
6:2, 3:6, 6:3
 
Židelová Viktorie
6:4, 6:2
 
Apostolova Nikol
6:1, 6:3
 
Venclová Nela
6:1, 7:5
 
Šmejkalová Amélie
6:2, 6:4
 
 
 
Látalová Adéla
6:0, 6:1
 
 
 
Pávková Šarlota
6:2, 6:3
 
Suchá Amy
7:5, 6:1
 
Králová Michaela
7:5, 6:1
 
Kareisová Jana
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Michálková Barbora
 
 
6:3, 6:2
 
Svobodová Klára
 
Damašková Kristýna
6:2, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie
6:1, 6:0
 
Procházková Nela
6:3, 6:1
 
Líbalová Jolana
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Čornyjová Yvona
 
 
6:1, 6:3
 
Viktorinová Eliška
 
Syrová Natálie
6:0, 6:0
 
Bukvaldová Michaela
6:1, 7:5
 
Linhartová Nela
6:3, 6:2
 
Jůzlová Alžběta
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Heiderová Karolína
 
 
4:6, 6:2, 6:3
 
Smékalová Magdaléna
 
Tomcová Štěpánka
6:4, 6:7 (4), 6:1
 
Kotrčová Eliška
6:4, 6:2
 
Ferdusová Monika Viktorie
7:6 (0), 6:2
 
Valentová Karolina
7:5, 3:6, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Lacková Viktória
 
Rozhodčí turnaje: Evžen Reich
Poznámka pořadatele: Program na neděli 30.7. 9,30 finále dvouhry přímý přenos je možno sledovat na www.vistasport.cz
Počet účastníků48
NasazeníBH
Havlová Natálie 2445
Čornyjová Yvona 2945
Lacková Viktória 2945
Bejlek Sára 3235
Šmejkalová Amélie 4035
Viktorinová Eliška 4135
Látalová Adéla 4435
Mičolová Nela 4535
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 812137

Bejlek Sára - Čornyjová Yvona
 
 
 
Kotrčová Eliška - Davidová Natali
scr.
 
Židelová Viktorie - Valentová Karolina
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Maršálková Aneta - Grünová Eliška
6:2, 6:3
 
 
 
Smékalová Magdaléna - Michálková Barbora
6:4, 7:6 (15)
 
 
 
Urbanová Lucie - Nováková Veronika
7:5, 6:1
 
 
 
Procházková Nela - Ferdusová Monika Viktorie
6:0, 6:1
 
Mlenská Sára - Svobodová Klára
6:4, 6:0
 
Látalová Adéla - Machková Natálie
6:4, 4:6, 1:0 (3)
 
 
 
Šalková Natálie - Moravcová Viktorie
6:4, 6:3
 
 
 
Lacková Viktória - Pávková Šarlota
6:4, 6:3
 
 
 
Drukerova Amelie Essie - Linhartová Nela
6:7 (5), 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
Suchá Amy - Prepslová Agáta
6:4, 6:0
 
Apostolova Nikol - Damašková Kristýna
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Šmejkalová Amélie - Mičolová Nela
 
 
5:7, 6:2, 1:0 (8)
 
Kareisová Jana - Viktorinová Eliška
 
 
6:2, 7:6 (6)
 
Valentová Tereza - Líbalová Jolana
 
Slaměníková Marie - Syrová Natálie
6:4, 6:2
 
CHARVÁTOVÁ NELA - Ježková Stela
1:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
6:1, 6:3
 
Heiderová Karolína - Havlová Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Evžen Reich
Poznámka pořadatele: Program na neděli finále nezačne dříve než ve 12,30 přímý přenos je možno sledovat na www.vistasport.cz
Počet dvojic20
NasazeníBH
Havlová Natálie 2445
Čornyjová Yvona 2945
Lacková Viktória 2945
Bejlek Sára 3235
Šmejkalová Amélie 4035
Viktorinová Eliška 4135
Látalová Adéla 4435
Mičolová Nela 4535
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 814137

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peldová Nikola04.01.2006LTK Liberec
Starečková Viktorie09.03.2006TK Sparta Praha
Závišková Barbora03.04.2005HTK Třebíč