Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  06.-09.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Švíglerová Pavla
 
 
 
Kim Nari
6:2, 6:3
 
Vondráčková Michaela
6:0, 6:0
 
Petrásek Anna Marie
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Malá Kristýna
 
Jusková Ema
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Ondráčková Sofie
 
Nováková Františka
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Archmannová  Emma
 
Bendova Kristyna
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Opletalová Anna
 
Keslová Kateřina
6:4, 6:4
 
Meszárošová Elly
6:2, 2:6, 1:0
 
 
6:1, 6:3
 
Reitmaierová Stela
 
Novotná Naira
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Ficalova Aneta
 
Vanková Michaela
0:6, 6:2, 1:0
 
Radová Sofie
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Dirlbeck Isabelle
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na sobotu: 13:00==Kim-Vondráčková, Keslová-Meszarošová, Vanková-Radová 14:15==Petrasek-Malá, Jusková-Ondráčková, Nováková-Archmannová 15:30==Bendová-Opletalová, Novotná-Ficalová, Švíglerová-........ 17:00==Reitmaierová-..........., Dirlbeck-............ následují debly přihlášky do deblů do 16:00, lze formou sms na 775 733 784
Počet účastníků19
NasazeníBH
Švíglerová Pavla 10920
Dirlbeck Isabelle 20412
Reitmaierová Stela 22012
Jusková Ema 2719
Nováková Františka 2739
Bendova Kristyna 3309
Petrásek Anna Marie 3549
Novotná Naira 4316
Kategorie : 5Součet BH: 86
Kódové číslo akce: 802008

Nováková Františka - Dirlbeck Isabelle
 
 
 
Ficalova Aneta - Malá Kristýna
6:1, 6:1
 
Kim Nari - Vanková Michaela
6:2, 6:0
 
Novotná Naira - Meszárošová Elly
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 2:6, 1:0
 
Martincová Denisa - Van der Zwan Demi
 
Ondráčková Sofie - Opletalová Anna
6:3, 6:4
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Petrásek Anna Marie - Jusková Ema
 
Vondráčková Michaela - Radová Sofie
6:3, 6:1
 
Keslová Kateřina - Archmannová  Emma
6:2, 4:6, 1:0
 
 
6:2, 3:6, 1:0
 
Reitmaierová Stela - Bendova Kristyna
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na neděli: 8:30==Švíglerová-Petrasek, Ondráčková-Nováková, Bendová-Reitmaierová 9:30==Novotná-Radová, Kejla-Stehlík, Ambrož-Přáda 11:00==semi singl dívky; Hrubeš,Šulc-Pokorný,Rieser 12:30==finále singl kluci; Kovář,Stehlík-Kotiš,Mairich, dohrávka všech deblů, nenapsaní hráči v deblu volejte v 11 na info o nasazení zápasů
Počet dvojic10
NasazeníBH
Dirlbeck Isabelle 20412
Reitmaierová Stela 22012
Jusková Ema 2719
Nováková Františka 2739
Bendova Kristyna 3309
Petrásek Anna Marie 3549
Novotná Naira 4316
Meszárošová Elly 4536
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 804008

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Paterová Tereza25.04.2009TK Slavia Plzeň
Těšínská Klárka10.10.2008Tenis klub Nýrsko

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vanková Michaela18.03.2010LOB S.A. Bohnice, z.s.
Opletalová Anna08.04.2008LOB S.A. Bohnice, z.s.
Martincová Denisa04.09.2009TJ Sokol Vysočany
Van der Zwan Demi11.05.2009TJ Sokol Vysočany