Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severočeský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Lehečka Jiří
 
 
 
Zapský Adam
6:0, 6:0
 
Hozák Daniel Oskar
6:2, 6:1
 
Zapský Kryštof
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Dušek Filip Samuel
 
Kurilla Matyáš
6:4, 7:6 (3)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Valoušek Jakub
 
Bažant Filip
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Pleva Jan
 
Podolan Petr
6:2, 5:7, 7:6 (2)
 
 
 
Fiala Vojtěch
6:1, 6:1
 
Málek Jan
6:3, 6:2
 
Křížek Matěj
6:0, scr.
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Černý Matyáš
 
Kahan Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Sigl Gustav
 
Hozák Timon Josef
6:1, 6:0
 
Volšík František
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Cyprich Radek
 
Musil Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
Šlapák David
6:0, 6:0
 
Petráček Jonáš
6:1, 6:1
 
Kollár Petr
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Korček Adam
 
Krejza Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Kroužek Jiří
 
Ulihrach Vojtěch
6:3, 7:5
 
Vykoukal Vladimír
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Čech Michael
 
Cyprich Lukáš
6:2, 0:6, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Marko Filip
 
Martinka Jiří
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Landfeld Vít
 
Majšajdr Jaroslav
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kameník Kryštof
 
Havlík Roman
6:2, 6:0
 
Šmalcl Vlastimil
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Janis Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Milan Kouřil
Poznámka pořadatele: Organizační dotazy na telefon 737919982 p.Vašák... Možnost rozehry v neděli 19.5. v 8:15 až 8:50 hodin. Rozpis zápasů v neděli 19.5., začátek od 9:00 hodin: Lehečka x Pleva(kurt č.2); Podolan x Cyprich R.(kurt č.8); Musil x Kroužek(kurt č.3) ; Cyprich L. x Janis(kurt č.1)...... Následuje semifinále dvouhry.....Po dvouhrách následuje semifinále čtyřhry a následně finále čtyřhry......Finále dvouhry proběhne v pondělí 20.5. od 10:00 hodin
Počet účastníků38
NasazeníBH
Lehečka Jiří 3845
Janis Tomáš 5035
Podolan Petr 6335
Čech Michael 7830
Pleva Jan 8130
Cyprich Lukáš 8925
Musil Lukáš 9425
Cyprich Radek 10025
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 712900

Podolan Petr - Lehečka Jiří
 
Martinka Jiří - Šmalcl Vlastimil
6:0, 6:0
 
Landfeld Vít - Kameník Kryštof
6:1, 6:0
 
Bažant Filip - Krejza Lukáš
3:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
6:4, 7:6 (5)
 
Majšajdr Jaroslav - Kurilla Matyáš
6:1, 6:0
 
Hozák Daniel Oskar - Hozák Timon Josef
6:0, 6:1
 
Fiala Vojtěch - Vykoukal Vladimír
5:7, 7:5, 1:0 (7)
 
Zapský Adam - Zapský Kryštof
7:6 (3), 6:2
 
Volšík František - Málek Jan
3:6, 7:5, 1:0 (4)
 
Křížek Matěj - Šlapák David
6:2, 6:3
 
Pleva Jan - Čech Michael
6:0, 6:0
 
Kroužek Jiří - Dušek Filip Samuel
2:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Marko Filip - Valoušek Jakub
6:1, 6:2
 
Sigl Gustav - Kollár Petr
6:0, 6:1
 
Musil Lukáš - Janis Tomáš
6:1, 6:1
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Lehečka Jiří 3845
Janis Tomáš 5035
Podolan Petr 6335
Čech Michael 7830
Pleva Jan 8130
Cyprich Lukáš 8925
Musil Lukáš 9425
Cyprich Radek 10025
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 714900

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brett Milan19.06.2002TK Mimoň
Vavřich Daniel20.10.2003LTK Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Havlík Roman12.03.2003LTK Liberec
Fiala Vojtěch15.01.2002Severočeská tenisová o.s.