Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK PRECHEZA Přerov o.s.
Datum:  18.-22.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Menšík Jakub
 
 
 
Prusenovský Adam
6:2, 6:0
 
Klimas Jan
7:5, 4:6, 7:6 (9)
 
Kratochvíl Tomáš
6:3, 7:6 (2)
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:2
 
Durovič Boris
6:1, scr.
 
 
 
Fáček Jan
6:3, 7:6 (1)
 
 
 
Šimeček David
6:0, 6:3
 
Šafařík Jonáš
6:0, 6:1
 
Rektořík Marek
6:7 (3), 7:5, 6:2
 
Kuřitka Lukáš
7:5, 6:1
 
Kalina Vít
6:1, 6:2
 
 
 
Fedasko Nikolas
6:3, 6:3
 
 
 
Mojžíš Patrik
6:0, 6:4
 
Čepl Filip
7:6 (5), 6:2
 
Kondler Libor
6:3, 6:3
 
Němec Vojtěch
6:4, 6:3
 
Opluštil Patrik
6:1, 6:0
 
 
 
Vacula Filip
6:2, 6:2
 
 
 
Bako Jan
4:6, 6:2, 6:1
 
Knesl David
6:2, 6:3
 
Krakovský Denis
6:4, 6:3
 
Chodura Sebastian
6:7 (3), 6:3, 6:2
 
Hrazdil Jan
scr.
 
 
 
Neumann Jakub Jiří
6:1, 6:1
 
 
 
Hozman Dominik
6:1, 6:2
 
Fiala Martin
6:1, 6:0
 
Mojžíš Dominik
6:7 (4), 6:4, 6:2
 
Mrva Maxim
6:2, 6:3
 
Douda Pavel
6:1, 6:3
 
 
 
Vašenka Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Kubíček David
5:7, 6:3, 6:1
 
Kumstát Jan
6:1, 6:1
 
Komrska Jan
6:2, 6:2
 
Juřena Michal
6:1, 6:4
 
Rouchal Dominik
6:2, 6:3
 
 
 
Vintera Michal
7:6 (5), 6:1
 
 
 
Horák Filip
4:6, 6:3, 6:2
 
Vrtěna Jakub
6:3, 6:3
 
Nagy Filip
7:6 (3), 3:6, 7:5
 
Frömel Karel
6:1, 6:0
 
Filip Jakub
6:2, 7:6 (1)
 
 
 
Kusý Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Korec Zdeněk
6:1, 7:5
 
Matějíček Petr
6:3, 6:2
 
Sedlář Josef
6:3, 6:0
 
Sucháň Ondřej
6:1, 6:0
 
Petr Vojtěch
6:1, 6:0
 
 
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Menšík Jakub 1160
Petr Vojtěch 2460
Rouchal Dominik 2760
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Hrazdil Jan 3860
Vintera Michal 4045
Neumann Jakub Jiří 5145
Kategorie : 14Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 712216

Petr Vojtěch - Menšík Jakub
 
 
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:2, 6:3
 
Knesl David - Komrska Jan
6:3, 6:4
 
Vrtěna Jakub - Kumstát Jan
6:0, 6:2
 
 
 
Filip Jakub - Hozman Dominik
2:6, 6:4 (13)
 
 
 
Hrazdil Jan - Durovič Boris
6:1, 6:4
 
 
 
Horák Filip - Klimas Jan
scr.
 
Fiala Martin - Čepl Filip
6:4, 6:4
 
Frömel Karel - Vašenka Daniel
6:0, 6:2
 
Šimeček David - Krakovský Denis
2:6, 6:3 (7)
 
Opluštil Patrik - Vacula Filip
7:6 (6), 6:3
 
 
 
Kusý Jan - Neumann Jakub Jiří
6:3, 6:2
 
 
 
Mrva Maxim - Sedlář Josef
4:6, 6:1 (6)
 
 
 
Matějíček Petr - Kratochvíl Tomáš
6:4, 6:2
 
Bako Jan - Chodura Sebastian
3:6, 6:2 (8)
 
Rouchal Dominik - Vintera Michal
6:1, 6:1
 
 
 
Fáček Jan - Douda Pavel
6:4, 6:4
 
 
 
Krupa Lukáš - Kondler Libor
6:3, 6:1
 
 
 
Sucháň Ondřej - Prusenovský Adam
7:5, 3:3, scr.
 
Korec Zdeněk - Němec Vojtěch
6:4, 7:5
 
Kalina Vít - Fedasko Nikolas
6:1, 7:6 (3)
 
 
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Menšík Jakub 1160
Petr Vojtěch 2460
Rouchal Dominik 2760
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Hrazdil Jan 3860
Vintera Michal 4045
Neumann Jakub Jiří 5145
Kategorie : 14Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 714216

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hozman Dominik20.07.2005TK Neridé
Kuřitka Lukáš11.10.2006SK JC Sport Opava
Kuřitka Adam02.06.2005SK JC Sport Opava
Bulant Jan11.05.2006HTK Třebíč